Vážení zákazníci, v sobotu 1. a 8. května bude naše pobočka na Běhounské ulici UZAVŘENA. Přejeme Vám příjemné nejen tyto sváteční dny.

Aktuality
10 důvodů, proč si vybrat sluneční brýle v optice
10 důvodů, proč si vybrat sluneční brýle v optice
Vadí vám ostré jarní sluníčko? Bolí vás hlava a cítíte se unavení? Možná za to mohou levné sluneční brýle bez kvalitního UV filtru. Laciné kousky za pár set korun mají horší zobrazovací vlastnosti, které váš zrak namáhají. A pokud nejsou vybavené 100% UV filtrem, nechrání vaše oči a zvyšují riziko vzniku očních nemocí. Zkuste se letos dívat na svět skrze opravdu kvalitní sluneční brýle a pocítíte úlevu.

28.02.2021


Kontaktní čočky versus sportovní brýle – co si vybrat na sport?
Kontaktní čočky versus sportovní brýle – co si vybrat na sport?
Pravidelně sportujete, ale bez dioptrií už se neobejdete? Své každodenní brýle, které zřejmě nebyly úplně levné, v tomto případě odložte. Namísto toho sáhněte po kontaktních čočkách či speciálních sportovních brýlích – ať už dioptrických nebo klasických s dioptrickou vsadkou. Nevíte, co zvolit? V novém článku pro vás shrneme plusy a minusy každé varianty.

01.02.2021


Vše se točí kolem dětských očí
Vše se točí kolem dětských očí
Děti a brýle – už dávno nejde o žádné tabu. Nabídka krásných dětských brýlí je čím dál větší. Máte pocit, že by vaše dítě mohlo mít problém se zrakem? Nebo už předpis na brýle máte? V následujícím článku najdete pár tipů i ukázku kolekcí dětských brýlí, které nabízíme.

27.06.2020


Další články