Aktuality


Kontaktní čočky versus sportovní brýle – co si vybrat na sport?
Kontaktní čočky versus sportovní brýle – co si vybrat na sport?
Pravidelně sportujete, ale bez dioptrií už se neobejdete? Své každodenní brýle, které zřejmě nebyly úplně levné, v tomto případě odložte. Namísto toho sáhněte po kontaktních čočkách či speciálních sportovních brýlích – ať už dioptrických nebo klasických s dioptrickou vsadkou. Nevíte, co zvolit? V novém článku pro vás shrneme plusy a minusy každé varianty.

01.02.2021


Zaostřeno na řidiče
Ukončená akce
Zaostřeno na řidiče
Kontrolujete zda blinkry blikají, stěrače stírají a brzdy brzdí? Nezapomeňte si prosím alespoň 1x ročně zkontrolovat i svůj zrak.

02.01.2021


Vše se točí kolem dětských očí
Vše se točí kolem dětských očí
Děti a brýle – už dávno nejde o žádné tabu. Nabídka krásných dětských brýlí je čím dál větší. Máte pocit, že by vaše dítě mohlo mít problém se zrakem? Nebo už předpis na brýle máte? V následujícím článku najdete pár tipů i ukázku kolekcí dětských brýlí, které nabízíme.

27.06.2020


Theo eyewear
Theo eyewear
Theo je ta nejsvéhlavější značka designových brýlí, jakou známe. Jejich cílem je vytvářet barevné linie brýlí, které svému nositeli přinesou radost do každého dne a podtrhnou jeho individualitu.

11.06.2020


Čas na sluneční brýle
Čas na sluneční brýle
Teplo a slunce jsou konečně tady. Při užívání si jara a léta ale nezapomínejte na ochranu svého zraku slunečními brýlemi. My vám je v květnu nabídneme s 20% slevou! A jak vybrat ty správné? Stavte se za námi do optiky a společně vybereme ty nejlepší. Aby vám celá problematika slunečních brýlí byla jasnější, připravili jsme pro vás menšího průvodce.

29.04.2020


Další články