Jedeme v plném nasazení. Takže ve čtvrtky už bude na pobočce Běhounská otevřeno až do 19 hodin. Těšíme se na vaší návštěvu.

Aktuality


Kouzelné brýle k obrazovkám
Kouzelné brýle k obrazovkám
U obrazovek mobilů, počítačů a tabletů trávíme v dnešní době obrovské množství času. To bohužel neprospívá našim očím ani celkové kondici. Nadměrné množství modrého světla svítícího z obrazovek způsobuje únavu, bolest očí a hlavy. Řešením jsou brýle se speciální povrchovou úpravou, která škodlivé záření odfiltruje. Pořídit si je můžete i v nedioptrické variantě.

30.10.2020


Aplikace kontaktních čoček za akční cenu
Aplikace kontaktních čoček za akční cenu
Milí zákazníci, nošení kontaktních čoček může být příjemné a pohodlné. Přijďte si je vyzkoušet a dejte tak sbohem nepříjemnému mlžení brýlí.

19.11.2020


Soutěž o Kouzelné brýle
Soutěž o Kouzelné brýle
Chceme vám před Vánocemi udělat radost a proto jsme si připravili soutěž o 4 brýle k obrazovkám! Dvakrát v listopadu a dvakrát v prosinci najdete na našem Facebooku soutěžní otázku. Pokud se vám povede zodpovědět ji nejlépe, vyhrajete jedny nedioptrické brýle k obrazovkám dle vlastního výběru! Proto nás pečlivě sledujte. Hodně štěstí!

16.11.2020


Měření zraku zdarma
Ukončená akce
Měření zraku zdarma
V týdnu od 2. do 6. 11. vám na pobočce v Bílém domě nabízíme možnost nechat si zdarma změřit zrak pomocí špičkového přístroje DNEye Scanner od firmy Rodenstock.

27.10.2020


Vše se točí kolem dětských očí
Vše se točí kolem dětských očí
Děti a brýle – už dávno nejde o žádné tabu. Nabídka krásných dětských brýlí je čím dál větší. Máte pocit, že by vaše dítě mohlo mít problém se zrakem? Nebo už předpis na brýle máte? V následujícím článku najdete pár tipů i ukázku kolekcí dětských brýlí, které nabízíme.

27.06.2020


Další články