Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Elegance s lehkostí

Sen o brýlích, které neuvidíte na každém kolemjdoucím, pro jejich lehkost je ani neucítíte na obličeji a svým neotřelým designem vás zcela uchvátí, se splnil! Jmenuje se MYKITA.

MYKITA je berlínská značka, která se představila světu v roce 2003 kolekcí No1. Značka ztělesňuje filosofii nadčasového stylu, exkluzivity a komfortu, díky spojení tvarové čistoty, jednoduché krásy a lehkosti materiálu.

Design brýlí MYKITA je zcela nepopiratelně inovací na trhu. Obruby jsou vyřezávány z prvotřídních nerezových ocelových plechů, díky čemuž jsou nezvykle lehké a nenajdete na nich žádné viditelné spoje. Taktéž stranice jsou připevněny k obrubě pozoruhodně vkusným a inteligentním systémem bez použití šroubků. Ten dává brýlím flexibilitu, díky které se snadno přizpůsobí obličeji svého nositele. K nanášení barev je využita technologie vakuového napařování, která garantuje vysokou odolnost vůči oděru a zabraňuje oxidování povrchu kovu.

mykita_1

Díky svému originálnímu designu, který dokáže spojit eleganci i osobitý styl a prvotřídní kvalitu si značka MYKITA vybudovala ve světě velkou popularitu a brýlové obruby MYKITA volí nejedna známá osobnost. Daniel Craig se ve filmu Muži, kteří nenávidí ženy proměnil díky brýlím MYKITA z ostříleného agenta 007 ve stylového intelektuála a novináře Mikaela Blomkvista, hlavního protagonistu knižní trilogie Millenium.

U nás v optice na Běhounské ulici si můžete vybrat z více jak padesáti modelů této značky.  V nabídce máme jak kolekci No. 1 z ocelových plátů, tak i spoustu neotřelých obrub této značky, vyrobených ze speciálního plastového materiálu MYLON, které se vyznačují svoji originalitou, propracovaností a opět bezšroubkovou technikou.

 

mykita_2V průběhu měsíce října pro vás navíc máme připravenou atraktivní nabídku: při zakoupení brýlí značky MYKITA a zhotovení zakázky dostanete od nás 20% slevu na obrubu MYKITA a jako dárek originální a hravé pouzdro MYKITA od firmy Côte&Ciel.