Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Vánoce v Optice Richter

Zaostřete na Vánoce. Darujte svým blízkým naše dárkové poukazy, se kterými si budou moci pořídit takový dárek, který jim udělá radost. Darujte jim ostrý pohled na Vánoční stromeček!

Máme pro Vás připravené dárkové poukazy v různých hodnotách, díky nimž si mohou Vaši blízcí pořídit pod stromeček přesně to, co potřebují a chtějí. Navíc od nás dostanete několik milých bonusů:

  • Nyní v rámci naší speciální vánoční akce nabízíme všechny dárkové poukazy s 10% slevou!
  • Certifikát na vyšetření zraku zdarma, který můžete využít Vy nebo vaši blízcí.

vanoce-2013-foto-02-560x373

Výhody pro vlastníky Optikaret

Nezapomněli jste na svou Optikartu plnou výhod? Nebo ji ještě ani nemáte? Registrujte se a získejte bonusy pro věrné zákazníky naší optiky.

  • Sleva 10 % na každý nákup.
  • Za každých utracených tisíc korun získáte 100 Kč na Vaši kartu.
  • Servis a čištění Vašich brýlí zdarma.
  • A mnoho dalších výhodných nabídek.

Více informací o našich Optikartách naleznete zde.

 

vanoce-2013-foto-03-560x373_01

Nové brýlové trendy

I brýle mají nové trendy. My Vám již nyní představujeme novinky pro rok 2014, které jsme pro Vás přivezli přímo z Pařížského týdne módy. Udělejte si i v předvánočním shonu chvilku na sebe a přijďte si k nám nezávazně vyzkoušet nové trendy a zjistit, který Vám bude nejvíc slušet. Naši módní poradci vyberou ten správný právě pro Vás.