Brýlové čočky pro děti

 

        Tato akce už bohužel skončila. Jsou tu ale zbrusu nové, které vás možná zaujmou ještě víc.  

Brýlové čočky pro děti

Při výběru skel máte stejně jako u dospělých možnost zvolit plastové či skleněné brýlové čočky. U  dětí však jednoznačně doporučujeme plastové brýlové čočky nebo tzv. trivexové brýlové čočky, protože se netříští v případě úderu nebo nárazu a je velmi obtížné je rozbít.

Trivex

TRILOGY® je nová generace brýlových čoček vyrobených z materiálu Trivex. Tento materiál byl speciálně vyvinut pro moderní vrtané brýle. Brýlové čočky Trilogy jsou vysoce odolné proti nárazu a vydrží i značný mechanický tlak. A to vše při zachování vynikajících optických vlastností, včetně integrované ochrany proti UV záření. Trilogy jsou tak pevné, lehké a tenké, že jsou vhodné nejen do vrtaných, ale i do sportovních a dětských brýlí.

Stejně jako u dospělých se doporučuje pokrýt čočku antireflexní úpravou hlavně, pokud máte doma školáka nebo dítě, které pracuje na počítači. Antireflex zvyšuje průchodnost světla čočkou a tím i komfort vidění.

V případě vyšších dioptrických hodnot je možno nabídnout i čočky s vyšším indexem lomu a tím i menší sílou okrajů a váhou čoček.