Vážení zákazníci, v úterý 21.1.2020 bude pobočka na Běhounské ulici otevřena pouze do 17 hodin.

Brýlové čočky pro děti

 

        Tato akce už bohužel skončila. Jsou tu ale zbrusu nové, které vás možná zaujmou ještě víc.  

Brýlové čočky pro děti

Při výběru skel máte stejně jako u dospělých možnost zvolit plastové či skleněné brýlové čočky. U  dětí však jednoznačně doporučujeme plastové brýlové čočky nebo tzv. trivexové brýlové čočky, protože se netříští v případě úderu nebo nárazu a je velmi obtížné je rozbít.

Trivex

TRILOGY® je nová generace brýlových čoček vyrobených z materiálu Trivex. Tento materiál byl speciálně vyvinut pro moderní vrtané brýle. Brýlové čočky Trilogy jsou vysoce odolné proti nárazu a vydrží i značný mechanický tlak. A to vše při zachování vynikajících optických vlastností, včetně integrované ochrany proti UV záření. Trilogy jsou tak pevné, lehké a tenké, že jsou vhodné nejen do vrtaných, ale i do sportovních a dětských brýlí.

Stejně jako u dospělých se doporučuje pokrýt čočku antireflexní úpravou hlavně, pokud máte doma školáka nebo dítě, které pracuje na počítači. Antireflex zvyšuje průchodnost světla čočkou a tím i komfort vidění.

V případě vyšších dioptrických hodnot je možno nabídnout i čočky s vyšším indexem lomu a tím i menší sílou okrajů a váhou čoček.