Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Dárkové poukázky

Pečujte o zdraví svých blízkých a dejte jim dárkovou poukázku, za kterou pořídí vše, co v Optice Richter nabízíme! Až do Vánoc sleva na poukaz 10 %.

Udělejte radost svým nejbližším a pořiďte jim něco, co má opravdový smysl. Zrak je nepostradatelná součást života a je potřeba o něj pečovat. Dárkové poukázky můžete pořídit v hodnotě 500 Kč v libovolném počtu na obou pobočkách Optiky Richter. Ode dneška do Vánoc pořídíte u nás každou poukázku se slevou 10 %. 

Co za dárkovou poukázku pořídíte?

 

Skočte si pro dárkovou poukázku ještě dnes

Najdete nás na pobočce Běhounská 3/5, 602 00 Brno nebo na pobočce Bílý dům Žerotínovo nám. 6, 602 00 Brno.

Poukázku můžete využít prakticky na všechno, co v Optice Richter nabízíme. Pokud jste v této nabídce nenašli, co jste hledali, kontaktujte nás, rádi vám vyjdeme vstříc.