My máme stále otevřeno :-) a těšíme se na vás. Jen čtvrtky budou na Běhounské otevřeny pouze do 18 hodin do odvolání. Děkujeme za pochopení.

Do školy s novými brýlemi

Škola volá a je tedy ten správný čas pro pořízení nových brýlí, se kterými to vašemu školákovi bude slušet! Nejste-li si jistí, zda brýle potřebuje, zajděte na jednoduché vyšetření. Předejdete tak mnohým možným problémům.

        Tato akce už bohužel skončila. Jsou tu ale zbrusu nové, které vás možná zaujmou ještě víc. 

 

Nepodceňujte vyšetření zraku

První roky života dítěte jsou pro vývoj zraku rozhodující. Nedostatek zrakových podnětů nebo nesprávné určení diagnózy totiž vede ke smyslovému strádání v dalších letech. Taková skutečnost může ovlivnit jak socializaci vašeho dítěte, tak i jeho pohybové dovednosti. Proto je důležité ujistit se, že je vše v pořádku.

Návštěva dětského lékaře a správná diagnostika ještě v době, kdy se vývoj vašeho dítěte dá pozitivně ovlivnit, jsou proto velmi důležité. Velkou pozornost byste měli věnovat i následné péči, tedy kvalitní výběr a zpracování brýlí.

U nás v optice vám tuto péči zaručujeme. S dětmi máme dlouholetou zkušenost a rádi vám pomůžeme s výběrem kvalitních čoček a vhodné obruby. Můžete je mít dokonce s 10% slevou! Stačí když na pobočce Optiky Richter řeknete heslo “Honzík” a sleva je vaše.

Jako dárek jsme pro Vás připravili čistič brýlí Honzík zdarma.

Doporučujeme: OIO Eschenbach

Premiérové dětské brýlové obruby z kolekce OiO jsou velice lehké, barevné, robustní a odpovídají na 100 % anatomii našich nejmladších "nosičů" brýlí. Jako materiál se používá osvědčený Titanflex. Výhody tohoto High-Tech materiálu jsou velice důležité především v jednom aspektu: Lehkost a robustnost neomezuje žádné dítě ve volném pohybu.

Pro brýlové obruby OiO je toto samozřejmostí. Tyto brýle jsou extrémně flexibilní a snižují riziko zranění při hře. Vzhledem k tomu, že děti vědí přesně, které brýle se jim líbí, je moderní design u brýlových obrub OiO velice důležitý. Design je "cool", tak, jak to chtějí samotné děti.

Eschenbach

Kdo nosí OiO?

Brýlové obruby OiO jsou konstruované pro holky a kluky od 3 do 10 let, kteří chtějí prozkoumat svět a nechtějí se omezovat nošením brýlí. OiO děti jsou aktivní, mají rádi dobrodružství a potřebují brýle, které vydrží všechno.

 

Doporučujeme: SWISSFLEX KIDS

Maximálně odolné, spolehlivé, pohodlné a barevné – to jsou požadavky na dětské brýle. Všechny tyto atributy Swissflex Joy umožňují dětem vybít svou energii a jejich maminkám dávají pocit, že malým dcerám a synům nehrozí žádné nebezpečí.

Swissflex Joy jsou vyrobeny z HPP, což je biomedikální materiál výjimečných vlastností, který je antialergický, odolný proti poškození a stabilní při pohybu.