My máme stále otevřeno :-) a těšíme se na vás. Jen čtvrtky budou na Běhounské otevřeny pouze do 18 hodin do odvolání. Děkujeme za pochopení.

Fashion days 2016

V březnu a v dubnu se pobočky Optiky Richter opět otřesou v základech. Na programu jsou Fashion days a ty si s vámi hodláme pořádně užít. Při zkoušení nejnovějších kolekcí brýlí vás budeme rozmazlovat drinky a profesionálním líčením. K tomu získáte slevu 20 % na všechny brýle z nové kolekce.

        Tato akce už bohužel skončila. Jsou tu ale zbrusu nové, které vás možná zaujmou ještě víc. 

Budeme předvádět nejnovější ucelené kolekce nejen dioptrických, ale i slunečních brýlí.

Dobře si to naplánujte – procestujeme spolu celý svět. Nejnovější trendy se předvedou ve své plné kráse postupně od Paříže přes Amsterdam k Milánu a Římu, do Berlína až po kosmopolitní New York. Jedná se o představení nové kolekce, takže se přijďte mrknout, co bude udávat tón letošní sezoně dámských, pánských a dětských brýlí. A na jaké značky se můžeme letos těšit? Zaostřete!

11. březen – ve znamení Amsterdamu a Paříže

 Co se nosí v Amsterdamu a Paříži

Pobočka Optika Richter Běhounská vám předvede kvalitní Oxibis nebo avantgardní stylovky značky You’s. Zajímavé budou jistě i Dilemky (u kterých lze vyměňovat designové stranice),  nakonec se představí moderní značka Jooly. V Bílém domě budete mít možnost vyzkoušet vždy slušivé Mexx, skvělé Owp nebo brýle z dílny B. Barclay. Osvěžíme to navíc hravou kolekcí dětských brýlí Youpi a barevnými Disney.

1. duben sladká Itálie – Miláno a Řím

 Co se nosí v Miláně a v Římě

K tomuto dni jsme pro vás připravili na Běhounské trendy od vkusné klasiky značky Replay, kontrastně extravagantní Moschino a současné Missoni. Představíme i osobitou značku Mad in Italy – pro lidi, kteří chtějí být vidět a rádi vyjadřují svou vlastní identitu a titanové brýle Blackfin. V Bílém domě pak budou potěšeny nejen děti sortimentem od roztomilé značky Hello Kitty.  Dále se představí Nike, odvážné luxusní brýle Salvatore Ferragamo nebo elegantní Calvin Klein a Lacoste.

15. duben – Berlin calling!

 Co se nosí v Berlíně

Na Běhounské vás okouzlí svobodomyslná, intelektuální a spontánní značka Mykita, technický a nadčasový luxus představí brýle Porche Design, inovativní Mercedes-Benz Style nebo sebevědomé a krásné Silhouette. V Bílém domě se objeví značky jako tolik žádané brýle Adidas, precizní Eschenbach, cool a originální Humphreys, esteticky dokonalé Brendel a moderní dětské OiO.

29. duben – finále ve velkém stylu Paříže a New Yorku

 Co se nosí v Paříži a New Yorku

Pobočka Běhounská představí velice živelné a naturalistické pojetí brýlí CocoSong, značka vyjadřující sílu osobnosti – LaMatta, honosné St. Dupont, nezaměnitelné Hugo Boss, naprosté hitovky od Céline a sportovní značku Carrera nebo Oakley. Pobočka Bílý dům završí oslavu Fashion days trendy brýlemi od Elle, barevnými Esprit a populární značkou Puma.

Nejen, že si vyzkoušíte nejnovější obroučky z dílen předních módních návrhářů, což bude zábava sama o sobě, ale my se navíc postaráme o to, aby Fashion days byly pro vás reálným zážitkem.

Nechte se rozmazlit 

Ochutnejte styl!

Jako pozornost od nás – welcome drink jako oslava Fashion days a okořenění vašich experimentů s různými tvary a materiály nových brýlí. Co město, to jiná lahodná chuť drinku!

Brýle nejsou jen doplněk!

Buďte odvážní, dopřejte si změnu a buďte vidět! Skvělou zprávou je, že budete mít u nás na novou kolekci slevu 20 %.

sleva na nové brýle

 

Hýčkejte svoje oči!

Jistě vás potěší, že součástí Fashion days v Optice Richter bude i profesionální vizážista z Mary Kay, který vám poradí, jak se nalíčit pokud nosíte dioptrické brýle. Uvidíte, jak vaše oči prokouknou.