Přeskočit na hlavní obsah Chci vyšetření zraku

Fashion Days 2021 začínají - a bude to stylová podívaná!

Fashion Days 2021 začínají - a bude to stylová podívaná!

Čtyři dny a čtyři příležitosti, během kterých si můžete výhodněji pořídit nové brýle. Ani letos nepřijdete o oblíbené Fashion Days. Konat se budou ve vybrané dubnové a květnové pátky, kdy na našich pobočkách najdete ucelené kolekce brýlí pro rok 2021 od nejznámějších značek. A pozor – brýle si můžete nejen vyzkoušet, ale rovnou zakoupit s 20% slevou, která platí na všechny obruby na prodejnách.

Letos se koná už 7. ročník akce, která si mezi našimi zákazníky získala tak velkou oblibu. V průběhu nadcházejícího měsíce pro vás budeme mít na pobočce Běhounská a Bílý dům připraveny exkluzivní designové kolekce značek Silhouette, Blackfin, Neubau, Lookkino a dalších.

Zapište si do diářů 9. a 30. dubna a zastavte se vyzkoušet ty nejvýjimečnější brýle!

Pátek 9. dubna – Pobočka Běhounská

Blackfin

Vyhovuje vám lehkost, precizní zpracování a výjimečný vzhled? Pak nepřehlédněte brýle italské značky Blackfin, které jsou na první pohled rozpoznatelné pro své originální tvary a barevné kombinace. Brýlový střed se vyrábí z nejkvalitnějšího japonského titanu a stranice z flexibilního beta-titanu. Titan je stejně odolný jako ocel, ale o 40 % lehčí. Navíc je netoxický a hypoalergenní.

_DSC3232_blackfin.jpg

Pátek 9. dubna – Pobočka Bílý dům

Nike, Reebok, Lacoste

Líbí se vám sportovní móda? Máte aktivní životní styl? Pak pro vás budou to pravé lehké a odolné brýlové obruby Nike, Reebok nebo Lacoste. Jejich vzhled a konstrukce jdou ruku v ruce se sportovní filozofií jednotlivých značek.

Pátek 30. dubna – Pobočka Běhounská

Silhouette

Oceníte sofistikovaný a nadčasový design? Rozhodně nepřehlédněte rakouskou značku Silhouette, kterou v roce 1964 založili Arnold a Anneliese Schmidovi. Jejich posláním bylo přiblížit brýle zákazníkům. Lehké a svěží obruby navrhovali tak, aby byly v dokonalé symbióze s obličejem. Výsledkem je nadčasový design, který vás bez ohledu na módní trendy neomrzí ani po letech. Značka je dnes lídrem na trhu bezrámových obrub.

Neubau

Nebojíte se vyčnívat z davu? V tom případě vás zaujme značka Neubau pojmenovaná po vídeňské umělecké čtvrti, která proslula food festivaly, artovými dílnami a originálním módním stylem. Pokud bychom ji měli charakterizovat třemi slovy, byla by to: individualita, nekonvenčnost a osobitost. Neubau je značkou mateřské společnosti Silhouette a rovněž se vyrábí přímo v rakouském Linci.

_DSC3275_neubau.jpg

Carolina Herrera

Přitažlivost a elegance s maximálním smyslem pro detail. To jsou brýle Carolina Herrera ze stejnojmenného módního domu. Vyznačují se ležérním stylem, výraznými barvami a čistými liniemi. Dámské kolekce jsou rafinovaně ženské, hravé a podtrhují celkovou image nositelky. Typickými barvami obrub je červená, modrá, zelená a hnědá. Charakteristickým podpisem módního domu Carolina Herrera je okrasný monogram CH umístěný na stranicích.

Pátek 30. dubna – Pobočka Bílý dům

Lookkino

Chcete pro svou ratolest krásné brýle, které vydrží? Jednoznačně vám doporučujeme italskou značku Lookkino. Obruby ze švýcarské oceli jsou odolné, pružné a přizpůsobí se dětskému obličeji. Tvar nosníku je navržený přímo pro malé dětské nosíky.

Look

Nechcete dělat kompromis mezi vzhledem a kvalitou? Italská značka LOOK vyrábí brýle více než 40 let a po celou dobu se soustředí na posouvání hranic technologického výzkumu. Výsledkem jsou kvalitní konstrukce a výjimečně lehké materiály. LHS technologie v ohybovém kloubu je až 4× odolnější proti opotřebení než tradiční materiály.

Materika

Baví vás minimalismus? Oceníte kvalitní materiály? Pak by vás neměla minout exkluzivní značka MATERIKA italského výrobce LOOK, který klade důraz na absolutní čistotu a inovativní design svých brýlových obrub. Při výrobě experimentuje s různými materiály – výsledkem jsou lehké a kvalitní brýle propracované do nejmenších detailů.

staeny soubor.png

Těšíme se na viděnou!

Přejít zpět
Přijďte si k nám změřit zrak
Rezervujte se online