Fashion Days 2021 začínají - a bude to stylová podívaná!

Čtyři dny a čtyři příležitosti, během kterých si můžete výhodněji pořídit nové brýle. Ani letos nepřijdete o oblíbené Fashion Days. Konat se budou ve vybrané dubnové a květnové pátky, kdy na našich pobočkách najdete ucelené kolekce brýlí pro rok 2021 od nejznámějších značek. A pozor – brýle si můžete nejen vyzkoušet, ale rovnou zakoupit s 20% slevou, která platí na všechny obruby na prodejnách. 

 

 

Letos se koná už 7. ročník akce, která si mezi našimi zákazníky získala tak velkou oblibu. V průběhu nadcházejícího měsíce pro vás budeme mít na pobočce Běhounská a Bílý dům připraveny exkluzivní designové kolekce značek Silhouette, Blackfin, Neubau, Lookkino a dalších. 

 

Zapište si do diářů 9. a 30. dubna a zastavte se vyzkoušet ty nejvýjimečnější brýle!

 

Pátek 9. dubna 

Pobočka Běhounská

 

Blackfin

Vyhovuje vám lehkost, precizní zpracování a výjimečný vzhled? Pak nepřehlédněte brýle italské značky Blackfin, které jsou na první pohled rozpoznatelné pro své originální tvary a barevné kombinace. Brýlový střed se vyrábí z nejkvalitnějšího japonského titanu a stranice z flexibilního beta-titanu. Titan je stejně odolný jako ocel, ale o 40 % lehčí. Navíc je netoxický a hypoalergenní. 

 

Pobočka Bílý dům

 

Nike, Reebok, Lacoste

Líbí se vám sportovní móda? Máte aktivní životní styl? Pak pro vás budou to pravé lehké a odolné brýlové obruby Nike, Reebok nebo Lacoste. Jejich vzhled a konstrukce jdou ruku v ruce se sportovní filozofií jednotlivých značek. 

 

Pátek 30. dubna

Pobočka Běhounská

 

Silhouette

Oceníte sofistikovaný a nadčasový design? Rozhodně nepřehlédněte rakouskou značku Silhouette, kterou v roce 1964 založili Arnold a Anneliese Schmidovi. Jejich posláním bylo přiblížit brýle zákazníkům. Lehké a svěží obruby navrhovali tak, aby byly v dokonalé symbióze s obličejem. Výsledkem je nadčasový design, který vás bez ohledu na módní trendy neomrzí ani po letech. Značka je dnes lídrem na trhu bezrámových obrub.

 

Neubau

Nebojíte se vyčnívat z davu? V tom případě vás zaujme značka Neubau pojmenovaná po vídeňské umělecké čtvrti, která proslula food festivaly, artovými dílnami a originálním módním stylem. Pokud bychom ji měli charakterizovat třemi slovy, byla by to: individualita, nekonvenčnost a osobitost. Neubau je značkou mateřské společnosti Silhouette a rovněž se vyrábí přímo v rakouském Linci. 

 

Carolina Herrera 

Přitažlivost a elegance s maximálním smyslem pro detail. To jsou brýle Carolina Herrera ze stejnojmenného módního domu. Vyznačují se ležérním stylem, výraznými barvami a čistými liniemi. Dámské kolekce jsou rafinovaně ženské, hravé a podtrhují celkovou image nositelky. Typickými barvami obrub je červená, modrá, zelená a hnědá. Charakteristickým podpisem módního domu Carolina Herrera je okrasný monogram CH umístěný na stranicích. 

 

Pobočka Bílý dům

 

Lookkino

Chcete pro svou ratolest krásné brýle, které vydrží? Jednoznačně vám doporučujeme italskou značku Lookkino. Obruby ze švýcarské oceli jsou odolné, pružné a přizpůsobí se dětskému obličeji. Tvar nosníku je navržený přímo pro malé dětské nosíky. 

 

Look

Nechcete dělat kompromis mezi vzhledem a kvalitou? Italská značka LOOK vyrábí brýle více než 40 let a po celou dobu se soustředí na posouvání hranic technologického výzkumu. Výsledkem jsou kvalitní konstrukce a výjimečně lehké materiály. LHS technologie v ohybovém kloubu je až 4× odolnější proti opotřebení než tradiční materiály.

 

Materika

Baví vás minimalismus? Oceníte kvalitní materiály? Pak by vás neměla minout exkluzivní značka MATERIKA italského výrobce LOOK, který klade důraz na absolutní čistotu a inovativní design svých brýlových obrub. Při výrobě experimentuje s různými materiály – výsledkem jsou lehké a kvalitní brýle propracované do nejmenších detailů.

 

Těšíme se na viděnou!