Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Jak vybrat brýle pro děti?

 

 Tato akce už bohužel skončila. Jsou tu ale zbrusu nové, které vás možná zaujmou ještě víc. 

 Jak vybrat dětské dioptrické brýle?


Výběr brýlí pro naše ratolesti nemůžeme vůbec podceňovat. Dítě nám stěží hned řekne jak se v brýlích cítí, proto výběr obruby je kolikrát složitější než u dospělých. Samotnému výběru bychom měli věnovat dostatek času. A to jak výběru obruby  tak výběru brýlových čoček.

 

Lze říci, že dnešní nabídka brýlových obrub pro děti je radikálně jiná, než byla dříve. Dnes se jejich styl a kvalita zpracování vůbec neliší od obrub pro dospělé, plně reflektují nejnovější trendy a výdobytky v oblasti brýlových obrub. Při výběru obruby pro děti je důležité, aby brýle správně anatomicky seděly na obličeji.

Co se týče materiálu, mohou se zvolit obruby plastové, kovové, titanové. Pro hodně aktivní děti máme v nabídce například speciální obruby od firmy Swissflex.

Maximálně odolné, spolehlivé, pohodlné a barevné - to jsou požadavky na dětské brýle. Všechny tyto atributy Swissflex Joy umožňují dětem vybít svou energii a jejich maminkám dávají pocit, že malým dcerám a synům nehrozí žádné nebezpečí.

Swissflex Joy jsou vyrobeny z HPP, což je biomedikální materiál výjimečných vlastností, který je vysoce antialergický, odolný proti poškození a stabilní při pohybu.