Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Nové kontaktní čočky Acuvue Oasys with Transitions

Kontaktní čočky, které rozumí světlu. Představujeme první kontaktní čočky, které se automaticky přizpůsobí světelným podmínkám a tak poskytují maximální komfort při nošení. Celý únor je u nás koupíte v akci 1+1 balení zdarma!

 

Tyto kontaktní čočky s integrovanou technologií Transitions™ Light Intelligent Technology™ snižují stresující vliv světla na vaše oči.

Nemáte s aplikací čoček mnoho zkušenosti? Chcete vyzkoušet, jak vám bude sedět? Nebojte se.

Do 19.2. pro vás máme speciální akci, aplikaci čoček Oasys Transitions pouze za 300 Kč! Neváhejte a objednejte se ještě dnes.

Objednat se na aplikaci.

Hlavní vlastnosti čoček Acuvue Oasys with Transitions:

  • rychle a automaticky snižují stresující vliv světlla ve dne i v noci, venku i uvnitř
  • jsou navrženy s nejvyšší úrovní ochrany před UV zářením, blokují 100 % UVB a >99 % UVA záření