Přeskočit na hlavní obsah Chci vyšetření zraku

Kouzlo značkových brýlí

Kouzlo značkových brýlí

Zaujaly vás Fashion days? Rádi byste se dozvěděli něco více o značkách, které při této příležitosti v březnu nabízíme? Značky toho mají mnoho co říci, a to nejen svým osobitým stylem.

Letošní Fashion days probíhají v průběhu března a dubna. Ve vybrané pátky si budete moci na našich pobočkách vyzkoušet a zakoupit exkluzivní designové brýle – navíc s 20% slevou! Podrobnosti o akci se dozvíte v našem článku.

Na jaké značky se tedy můžete v březnu těšit?

15. 3. 2019 – Bílý dům

ADLIB

„AD LIB“ je termín odvozený z latinského slova Ad libitum“, což znamená „být volný“ nebo „jak se Vám líbí“. V současné době je tento termín hojně využíván v hudebním průmyslu, kde označuje improvizaci nebo volnost. Adlib je stylová trendová a originální značka pro muže i ženy, kteří chtějí vyjádřit svou osobnost. Jedná se o nejmladší značku skupiny Charmant. Brýle Ad Lib mají nadprůměrnou flexibilitu, odolnost a komfort nošení.

DISNEY

Disney Eyewear je legendární klasická dětská značka, jejíž hlavním krédem je „bavit“. Veselé barvy a stylové tvary vytváří módní kolekci plastových i kovových brýlových obrub. Disney udržuje krok s aktivním životním stylem dnešních dětí.

ESPRIT

Esprit je značka uvolněného životního stylu. Představuje slunečný kalifornský způsob života: zábavu, přátelství a lásku k životu. S ohledem na nejnovější módní trendy vytváří originální, inspirativní a stylové výrobky s důrazem na detail.

JAGUAR

Společnost JAGUAR je od roku 1922 známá vývojem a výrobou luxusních vozidel. Kolekce pánských brýlí JAGUAR zrcadlí jedinečnou eleganci těchto sportovních automobilů. Design brýlových obrub vychází z ladných křivek automobilů a jsou zde využívány některé společné prvky, jako např. uhlíková vlákna a barevné transfery.

15. 3. 2019 – Běhounská

MYKITA

Německá značka Mykita představila světu roku 2004 kolekci No. 1, která ztělesňuje filosofii nadčasového stylu a exkluzivnosti. Obruby jsou vyráběny z prvotřídních nerezových ocelových plechů pouze 5 mm širokých, což zajišťuje výraznou lehkost. Brýlové obruby Mykita v sobě spojují tvarovou čistotu, lehkost a jednoduchou krásu, pro které jsou nezaměnitelné.

SKAGA

Skaga je od roku 1948 tradiční švédská značka. Může se pyšnit tím, že jako jediný švédský výrobce brýlí získala titul Royal Holder. Kolekce brýlí má čistý a elegantní design, který přitahuje ty, jenž chtějí podtrhnout svoji individualitu. Princ Sigvard Bernadotte je jedním z mnoha slavných švédských designérů, kteří vtiskli této značce svoji představu o dokonalosti. Spolu s dalšími designéry našli způsob, jak vyvážit kvalitu s funkčností.

29. 3. 2019 – Bílý dům

LACOSTE

Od roku 1933 značka Lacoste oslovuje muže, ženy i děti svou jedinečností a sportovním stylem. Jejím zakladatelem byl francouzský tenista René Lacoste s přezdívkou Aligátor, kterou přenesl i do loga společnosti. V současnosti jsou jejími výrobky především oblečení, obuv, parfémy, kožené předměty a také brýle, které se vyznačují výjimečnou kvalitou.

NIKE

Firma NIKE byla založena v roce 1964 atletem Philipem Knightem a jeho trenérem Billem Bowermanem. Její logo znázorňuje křídlo řeckých bohů. Název značky je totiž odvozen od jména řecké okřídlené bohyně vítězství Níké. Poprvé se objevilo roku 1971 a studentka, která jej vytvořila, za něj obdržela odměnu pouhých 35 dolarů. Značka Nike nabízí to nejlepší ze sportovních a slunečních brýlí. Využívá nejnovější technologie k dosažení jejich maximální odolnosti.

29. 3. 2019 – Běhounská

CAROLINE ABRAM

Pařížská optička Caroline Abram začínala s designem šperků a brýlových doplňků v roce 1998. Využívá netradičních materiálů jako pryskyřice, stříbro, dřevo, polodrahokamy. Během svých cest objevila kouzlo Floridy, kterým se nechala inspirovat při tvorbě její první kolekce brýlí. Kočičí tvary, pestré barvy a extrémní ženskost jako odraz Miami a 60. let, které ji tak ovlivnily. Její kolekce jsou určeny všem ženám, které se chtějí cítit krásné, smyslné nebo prostě samy sebou.

BLACKFIN

Brýle značky Blackfin jsou navrhovány a vyráběny v Itálii. Na první pohled je můžeme snadno rozpoznat díky jedinečným tvarům a barevným kombinacím. Brýlový střed je vyráběn z nejkvalitnějšího japonského titanu a stranice z flexibilního beta titanu. Titan je stejně odolný jako ocel, ale o 40 % lehčí, a navíc netoxický a hypoalergenní. Tyto elegantní a stylové obruby ocení zákazníci, kteří preferují lehkost, preciznost a jedinečnost.

Na článek o značkách pro měsíc duben se můžete těšit již brzy.

Přejít zpět
Přijďte si k nám změřit zrak
Rezervujte se online