Jedeme v plném nasazení. Takže ve čtvrtky už bude na pobočce Běhounská otevřeno až do 19 hodin. Těšíme se na vaší návštěvu.

Léto! Léto! Léto!

Sluneční brýle vznikly především proto, aby chránily náš zrak. Sice, co oči nevidí, srdce nebolí, však to znáte – nikdo ale nechce být slepý.

        Tato akce už bohužel skončila. Jsou tu ale zbrusu nové, které vás možná zaujmou ještě víc. 

Taky se vždycky těšíte, až se udělá zas hezky, vyleze sluníčko a vy vyrazíte na nákup nových slunečních brýlí? Tak sláva, už je to tady! Nastává čas odměn po dlouhé zimě a součástí toho je i výběr těch správných sluňáků. Budou vám sloužit možná po celý život, tak vybírejte důkladně.

Sluneční brýle vznikly především proto, aby chránily náš zrak

Nebudeme si připomínat, kolik onemocnění může vzniknout, pokud oči sluncem namáháme bez nich. Sice, co oči nevidí, srdce nebolí, však to znáte – nikdo ale nechce být slepý.

Na co se zaměřit při výběru pravých brýlí

Přece na nás, na Optiku Richter – na zkušené matadory, kteří nabízí nejen odborné poradenství v této oblasti, ale současně i záruku aktuálního moderního designu a té nejvyšší ochrany vašich očí.

V oblasti slunečních brýlí jsme obzvláště opatrní a řídíme se přísným desaterem:

 1. Jsme certifikovaní. Když říkáme, že naše brýle 100% chrání proti UV záření, tak si tím můžete být jisti.

 2. Děláme rozdíly. Sluneční filtry a barva skel by měla odpovídat tomu co nejčastěji děláte a kde se nejvíce pohybujete.

 3. S tím souvisí i celkové poradenství, díky kterému společně zjistíme, jaké brýle vám sednou nejvíce.

 4. Zaručíme vám, že nejen přes brýle, ale i přes sluneční brýlové čočky budete vidět jako ostříž.

 5. Nabízíme jen brýle, jejichž obroučky jsou pevné, kvalitní a šetrné k vaší pokožce.

 6. Samozřejmostí je dvouletá záruka a bezplatný pozáruční servis.

 7. Brýle navíc přizpůsobíme tak, aby jejich anatomie odpovídala té vaší.

 8. Sluneční brýle už dlouhá léta nejsou jen ochranou našich očí. Staly se důležitým módním doplňkem, a proto pro vás ze všech světových značek vybíráme ty nejlepší.

 9. Máme navíc certifikát, že naše brýle jsou zdraví prospěšné.

 10. Všechny sluneční brýle máme teď s 20% slevou. A to i včetně dioptrických slunečních.

 Svoboda s čočkami

 

Začíná období dovolených a výletů. Pokud se tedy chystáte běhat po loukách, lézt po horách nebo sjíždět mořské vlny na banánech, budou se vám hodit kontaktní čočky. Nejen, že by byla škoda, kdybyste na všechny ty zážitky špatně viděli, ale zároveň, kdybyste se kvůli brýlím museli nějak omezovat. Desatero v tomto případě už nemáme, ale naše 3 nabídky jsou tak lákavé, že je klidně můžete využít i v tomto počtu.

 1. Využijte našeho výhodného věrnostního programu 3+1 zdarma u všech kontaktních čoček kromě Acuvue, na které se vztahuje aktuální akce 4+1 zdarma.

 2. 20% sleva na doublepack (2×300 ml) našich dvou nejprodávanějších roztoků značky Opti Free PureMoist a Aosept with HydraGlyde (cena jednoho roztoku je pak za 312 Kč).

 3. Kapky Systane od 239 Kč.

Přejeme vám krásné léto!