Přeskočit na hlavní obsah Chci vyšetření zraku

Léto plné oslav! Každý zákazník vyhrává

Léto plné oslav! Každý zákazník vyhrává

Akce ukončena – Smíme vás pozvat na tu nejlepší zmrzlinu, kávu, obědové menu či výlet do ZOO? V letošním roce slavíme 30. výročí a s kým jiným bychom ho měli oslavit než právě s vámi! Každý zákazník, který si u nás nechá během léta zhotovit brýle, si může okamžitě vylosovat voucher na odměnu. A hlavní cenou je skvělá zážitková hra pro celou rodinu, ve které budete hledat brněnské poklady!

Plánujete si pořídit nové brýle? Neodkládejte to až na podzim a stavte se za námi do konce srpna. Všichni zákazníci, kteří si v Optice Richter nechají během léta zhotovit nové brýle, si mohou okamžitě vylosovat poukaz na dárek.

Poukazy-1.jpg

My slavíme – vy vyhráváte!

  • Voňavou kávu v Point Café • Baru
  • Výtečný oběd v Jean Paul’s
  • Delikátní zmrzlinu Božský kopeček
  • Volňásek do brněnské ZOO
  • Poukaz na zážitkovou hru Treasure Hunt Brno

Hlavní cena – zážitková hra pro celou rodinu

A pokud nám vy či vaše děti předáte i narozeninové přání – třeba obrázek nebo básničku, zařadíme vás do finálního slosování o napínavou zážitkovou hru Treasure Hunt Brno. Poznáte tak krásy jihomoravské metropole napínavým a originálním způsobem. V rekordně krátkém čase navštívíte spoustu brněnských historických památek a budete hledat skryté poklady. Nejenže se s celou rodinou pobavíte, ale dozvíte se i mnoho nového o našem milém Brně!

Poukaz-Treasure-Hunt 1.jpg

Jak celá hra probíhá?

Rozdělíte se do jednotlivých týmů (zúčastnit se může libovolný počet členů rodiny) nebo budete hrát každý za sebe. K dispozici dostanete tablety s GPS navigací a interaktivní aplikací Treasure Hunt. Na obrazovce tabletu vidí účastníci umístění všech pokladů ukrytých v historickém centru Brna a musí přijít s vhodnou strategií k jejich získání. Jakmile se skupina přiblíží k pokladu, objeví se na obrazovce tabletu otázka, která se k danému místu váže. Tablet nabízí čtyři odpovědi a vaším úkolem bude najít tu správnou. Cílem hry je zodpovědět správně co nejvíc otázek a získat maximum bodů.

Kola-teasure hunt.jpg

Fotky na památku

Během celé hry můžete sledovat, jak si právě vedou ostatní týmy (členové rodiny) a kolik mají aktuálně bodů. Všechny tablety jsou vybaveny foťáky a součástí programu je fotografování týmových selfíček a navštívených míst. Získáte tak po ukončení celé mise krásnou vzpomínku. Hon za pokladem trvá 1,5–4 hodiny.

Kam se v Brně podíváte?

Během honby za pokladem navštívíte spoustu historicky důležitých míst – katedrálu sv. Petra a Pavla, hrad Špilberk, Starou radnici, Kapucínské náměstí, kostel sv. Jakuba, Dům pánů z Lipé nebo Moravské náměstí. Navštívíte i kulturní body, jako je Mahenovo divadlo, Městské divadlo Brno či Janáčkovo divadlo.

Akce Léto plné oslav trvá už jen do 31. srpna 2021 – tak neotálejte a stavte se pro nové brýle!

Přejít zpět
Přijďte si k nám změřit zrak
Rezervujte se online