Přeskočit na hlavní obsah Chci vyšetření zraku

Mykita, pastva pro oči

Mykita, pastva pro oči

Mykita, berlínská značka nadčasových brýlí, ze kterých si vybere jak náročný teenager, tak jeho styloví rodiče. Optika Richter se může pyšnit počtem až 100 modelů těchto krásných obrouček. Přijďte si pro ty své.

Neodolatelné obroučky. Co myslíte, jde toto spojení dohromady? Přesvědčte se o tom v naší ódě na jedny z nejkrásnějších brýlí na světě.

Od klasiky po avantgardu

Mykita představuje designovou rozkoš lahodící nejen vašemu zraku, ale i očím všech okolo. Zajímavá je rozmanitost této značky, kdy si každý přijde na své. Nejlepší na Mykitě je, že nepodléhá aktuálním trendům, ale sama je určuje. Pod touto značkou najdete nejmodernější kousky pro mladé lidi, ale i obroučky pro ty, co ocení styl v klasičtějších tvarech.

Mykita v Optice Richter

Nebudeme chodit kolem horké kaše, pro brýle značky Mykita máme slabost. V Brně jsme se proto stali největším prodejcem těchto obrouček a není žádným tajemstvím, že jejich kráse podléhá i řada našich zaměstnanců. Na pobočce v ulici Běhounská na vás čeká přes 100 naleštěných modelů.

Mykita Optika Richter modely.jpg

Jako pírko ze vzácného pelikána

Ať už sluneční nebo dioptrické, Mykita jsou brýle, které nasadíte a už nesundáte. Možná proto, že je pro jejich lehkost ani necítíte. Původní obroučky byly vyříznuty z celistvého nerezového plechu. Později vznikaly další kolekce, které se vyrábí z jiných odlehčených materiálů. Na brýlích Mykita však nenajdete jediný šroubek, vše je řešeno velmi rafinovaným způsobem.

Mykita Optika Richter vyroba.[1].jpg

Koncept Mykita

Od jednotné filozofie a neutuchajícího nadšení k inovativním nápadům a vizionářskému využití materiálů – to všechno najdete pod jednou berlínskou střechou továrny na krásu zvanou MYKITA HAUS.

Mykita HAUS Optika Richter.jpg

Stavte se pro svou Mykitu na pobočku Běhounská 3/5, 602 00 Brno.

Přejít zpět
Přijďte si k nám změřit zrak
Rezervujte se online