Jedeme v plném nasazení. Takže ve čtvrtky už bude na pobočce Běhounská otevřeno až do 19 hodin. Těšíme se na vaší návštěvu.

Nejkrásnější brýle dětskýma očima s 15% slevou

Výhodná akce Optiky Richter! Nechte vaše drobátko nakreslit obrázek sebe nebo celé vaší rodiny v brýlích a získejte slevu 15 % na obroučky.

        Tato akce už bohužel skončila. Jsou tu ale zbrusu nové, které vás možná zaujmou ještě víc. 

  

Svět z pohledu dítěte je jednou z nejkrásnějších životních fází. Všechno je barevnější a veselejší. A protože si Optika Richter takového období obzvlášť cení, rozhodli jsme se dětskou hravost podpořit.  

Ty nejhezčí brýle pro mě

Školní rok se blíží, a proto už pravděpodobně vaše nejmenší absolvovalo vyšetření u očního doktora. Teď už jen zbývá vybrat ty nejlepší obroučky, které se mu budou líbit a budou příjemné na nose.

Zeptejte se vašeho prcka, jak si představuje ty nejkrásnější brýle. Ty ať spolu s vlastním autoportrétem nakreslí a přinese k nám do Optiky Richter na kteroukoliv pobočku. Dostane tak slevu 15 % na obroučky.

Co se týče obrouček, výběr pro děti máme jeden z největších v Brně. Chceme, aby nejen dospělí, ale i děti od těch úplně nejmenších až po ty odrostlejší měli možnost nosit na nose to, co se jim opravdu líbí. Jsme tedy zásobeni trendovými značkami i brýlemi s motivem oblíbených dětských hrdinů. Podívejte se na naši nabídku.

Nejkrásnější brýle pro maminku, tatínka nebo ségru

Potřebujete nové brýle sami pro sebe? Proč si je nenecháte také nakreslit? Pravidla jsou stejná – vaše malé nakreslí váš portrét s brýlemi, které by vám podle něj slušely a přinese je k nám do optiky. Ano, slevu 15 % na obruby může prakticky získat úplně celá vaše rodina.  

Soutěž o nejpovedenější obrázek

Každý portrét nakreslený dětskou rukou bude vystaven na naší facebookové stránce ve speciálním albu. Ten, který získá nejvíce ohlasů (lajků), získá lístky do kina podle vlastního výběru.

Celá akce trvá do konce měsíce srpna 2017. Odměnu si může výherce vyzvednout ihned po skončení soutěže, tedy od pátku 1. září 2017.