My máme stále otevřeno :-) a těšíme se na vás. Jen čtvrtky budou na Běhounské otevřeny pouze do 18 hodin do odvolání. Děkujeme za pochopení.

Nová a lepší Optika Richter na Běhounské 3

Kromě nového interiéru od architekta Mrvy jsme pro vás zajistili to nejpřesnější vyšetření pomocí nových přístrojů.

V Optice Richter se snažíme, abyste od nás odcházeli se zrakem jako ostříž. První co uvidíte, když si nasadíte nové brýle, je naše prodejna. Na základě toho jsme se rozhodli, že by vaše první dojmy měli být co nejlepší, a tak jsme pro vás zařídili zbrusu nové prostředí. Pro naše oči je teď vyloženě pastvou, a doufáme, že bude stejně tak i pro ty vaše. Navíc interiér není to jediné, co jsme pro vás k našim 25. narozeninám vylepšili.

Interiér, ze kterého až přechází zrak

U zrodu zbrusu nové prodejny stál architekt Kamil Mrva, kterého jsme oslovili především na základě jeho osobitých projektů, které se snoubí s naším vkusem. Ve své práci používá přírodní materiály, a tak i díky tomu vzniká v prodejně pozitivní a vyrovnaná atmosféra.

Nová Optika Richter je teď díky němu větší, vzdušnější, modernější a obecně příjemnější, než kdy dřív. A my z ní máme opravdu velkou radost.

Nejlepší vyšetření očí v Brně

Krom krásného interiéru se teď můžeme pyšnit i nejpřesnějším očním vyšetřením na brněnské půdě. V Optice Richter si totiž nově můžete nechat otestovat zrak pomocí skeneru DNEye od firmy Rodenstock. Tento skener je jedním z nejnovějších a nejdokonalejších přístrojů pro vyšetření očí vůbec. Velmi přesně měří chyby vidění jak na blízko, tak na dálku i s ohledem na velikost vaší zornice. Díky DNEye budete vidět ostře jako nikdy před tím. A to i za šera.

 
 

Adresa je pořád stejná – přijďte si nechat změřit zrak či se jen tak pokochat naší novou optikou na Běhounskou 3. Naše nová prodejna vás jistě okouzlí už zvenčí.

Budeme se tam na vás těšit.