Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Nová kolekce brýlových obrub Jaguar

To, co značka JAGUAR představuje v oblasti sportovních vozů – dynamiku, spolehlivost, estetickou dokonalost – to znamenají v oční optice brýlové obruby a sluneční brýle JAGUAR.

        Tato akce už bohužel skončila. Jsou tu ale zbrusu nové, které vás možná zaujmou ještě víc. 

Nová kolekce brýlových obrub JAGUAR, vytvořená pro tento podzim a zimu špičkovými designery, odráží jedinečnou eleganci a elán sportovních vozů JAGUAR. Mimořádné designérské impulzy, nejmodernější technika a exkluzivní prvky HI – TECH.

Především muži vyhledávající designérské prvky převzaté ze sportovních vozů JAGUAR ocení karbonové detaily, prvky z interiéru luxusních vozidel a další.

Přijďte se podívat do Optiky Richter na největší skvosty nové kolekce Jaguar.