Přeskočit na hlavní obsah Chci vyšetření zraku

Novinky v povrchových úpravách brýlových čoček

Novinky v povrchových úpravách brýlových čoček

Nosíte-li brýle jistě pro vás není pojem antireflexní povrchová úprava nový. Co možná nevíte je, že se nemusíte spokojit jen s „běžnou“ antireflexní úpravou.

Pojďme se společně podívat na novinky, se kterými přišla firma Rodenstock a které vám nošení brýlí zpříjemní na maximum.

Solitaire Protect 2

Tato úprava výrazně zvyšuje pevnost brýlových čoček a chrání je proti poškrabání. Plastové brýlové čočky opratřené touto úpravou se tak svou odolností přibližují klasickým skleněným, ale díky své lehkosti zajišťují maximální pohodlí nositeli brýlí. Ještě vyšší komfort pak přináší kombinace Protect Plus 2 se SuperHydrofobní úpravou. Takto upravené brýlové čočky poskytují jasný a ostrý obraz, minimalizují únavu očí a snadno se čistí.

Tuto povrchovou úpravu můžeme doporučit každému, kdo své brýle nosí často.

Solitaire Protect Balance 2

Snimek obrazovky 2019-09-27 v10.38.25.png

Díky moderním technologiím, které v současnosti denně používáme, je náš život jistě jednodušší a pohodlnější. Mají však i své stinné stránky, které se týkají třeba i našeho zraku. Modré světlo, které vyzařují mobily, počítače, tablety a televize, působí na naše oči negativně. Ovlivňuje náš biorytmus a my se pak těžko soustředíme, obtížně usínáme a celkově jsme unavenější. V pozdějším věku toto záření může přispívat ke vzniku degenerativních změn na sítnici oka. Úprava Solitaire Protect Balance 2 vychází z vrstvy Solitaire Protect Plus 2 a je navíc opatřena filtrem modrého světla díky kterému dokáže eliminovat zbytkové modré světlo.

Trávíte-li tedy hodně času u počítače, televize či s chytrým telefonem v ruce, tato úprava pomůže vaše oči chránit.

Solitaire Protect PRO 2

Snimek obrazovky 2019-09-27 v10.38.54.png

Toužíte po opravdu profesionální ochraně vašich očí? Pak je tu prémiová vrstva Protect PRO 2, která dosahuje až o 60 % lepších antireflexních vlastností a tím maximálně zlepšuje světelnou propustnost čočky. Díky tomu uvidíte perfektně i za špatných světelných podmínek. Vaše oči chrání před škodlivým UV zářením a odflitrují i část modrého světla, které negativně působí na naše biorytmy.

X-tra Clean

Snimek obrazovky 2019-09-27 v10.32.03.png

Nejnovější povrchová úprava, která zajistí dokonale čisté brýle. Díky speciální technologii je povrch čoček maximálně hladký, což výrazně znesnadňuje ulpívání různých prachových částic a nečistot. Optimálně odpuzuje vodu a proto se velmi snadno čistí, výsledkem je tedy perfektní vidění bez jakýchkoliv rušivých vlivů. Navíc pomáhá udržovat brýle čisté delší dobu.

Novinku X-tra Clean lze kombinovat s výše uvedenými povrchovými úpravami a doporučujeme ji všem, které nebaví neustálé leštění brýlových čoček.

Kterou?

Zaujaly vás novinky v antireflexních úpravách? Máte další otázky nebo chcete pomoci s výběrem té nejvhodnější úpravy právě pro vás? Kontaktujte nás nebo rovnou přijďte na jednu z našich poboček. Náš personál se vám bude plně věnovat a společně vybereme tu nejlepší úpravu právě pro váš životní styl.

Přejít zpět
Přijďte si k nám změřit zrak
Rezervujte se online