Přeskočit na hlavní obsah Chci vyšetření zraku

Oči by jedly: Street party na Běhounské nakrmí všechny smysly

Oči by jedly: Street party na Běhounské nakrmí všechny smysly

Estetické, kulinářské, sommeliérské i hudební zážitky zaplní 9. září ulici Běhounská. Koná se totiž první ročník naší street party, kterou pořádáme společně s Jean Paul's Restaurant. Těšit se můžete na koncert Barbory Hrzánové, přednášku o historii brýlí a spoustu dobrého jídla i pití. Vstupné na akci je zdarma – přijďte!

Naše designová street party bude hýčkat všechny smysly – těšit se můžete na degustaci vína společně s vinaři, delikatesy z kuchyně Jean Paul's Restaurant a živou muziku. Akci zahájí už v 17:30 tradiční cimbálka Donava, která na Běhounské vytvoří tu správnou atmosféru pro popíjení vína i přátelské rozhovory.

Chtěli byste na vlastní oči vidět brýle Milady Horákové či Josefa Čapka? Pak si nenechte ujít přednášku sběratele a absolventa Ateliéru produktového designu UMPRUM Ondřeje Viceny s názvem Brejle a okuliare, kde se dozvíte víc o historii československého brýlového návrhářství i o aktuálních trendech. Přednáška se uskuteční v 18:30- přímo v naší optice na Běhounské a prohlédnout si budete moci i historické obruby známých osobností. K zakoupení bude i čerstvě vydaná kniha Brejle a Okuliare s podpisem autora.

Krev v žilách vám v 19:00 rozproudí koncert oblíbené herečky a zpěvačky Báry Hrzánové spolu s kapelou Cigan Tour – těšit se můžete na cikánské melodie a živé jazzové rytmy.

Po celou dobu pro vás bude připravena degustace vína od těch nejlepších moravských vinařů. Pokud budete chtít, na akci bude k zakoupení také náramek k neomezené konzumaci vína za 390 Kč.

O chuťovky a tapas všeho druhu se pak postará Jean Paul's Restaurant. Celou párty uzavřou srdečné tóny cimbálky Donava, která vám ke konverzaci a popíjení vína zahraje ještě jednou a to ve 21:30.

Vezměte proto druhy, družky, rodinu či přátele, nebo přijďte i sami a společně si užijeme atmosféru večerního babího léta v centru města.

Slibujeme, že si pochutnáte nejen očima. Těšíme se!

Harmonogram street party

17:30 cimbálka Donava a degustace vína s vinaři

18:30 přednáška Ondřeje Viceny o historii brýlí

19:00 koncert Báry Hrzánové a Cigan Tour

21:30 cimbálka Donava a degustace vína

Přejít zpět
Přijďte si k nám změřit zrak
Rezervujte se online