Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Ostrý zrak pro celou rodinu

Dopřejte své rodině ostrý zrak. Využijte kartičku pro vyšetření 1+1 zdarma a 10% slevu na nákup brýlí či čoček.

        Tato akce už bohužel skončila. Jsou tu ale zbrusu nové, které vás možná zaujmou ještě víc. 

Měření zraku pro celou rodinu

Babička se po večerech ráda dívá na svůj seriál. Tatínek se věnuje dlouho do noci práci na počítači. Dcerka má doma hromadu knih, které by si chtěla přečíst. Co ale s tím, když ani jeden z nich pořádně nevidí? Potěšte je! Vezměte je v lednu do optiky na měření zraku pro celou rodinu!

Vyšetření 1+1 zdarma

Mít ostrý zrak je moc důležité – a my to víme. A proto v lednu změříme zrak celé vaší rodině! Využijte speciální kartičku na vyšetření 1+1 zdarma a zabezpečte své rodině ostrý zrak! 

Kartičku najdete na obou pobočkách Optiky Richter, nebo ji můžete vytisknout přímo z pohodlí domova. Stačí si stáhnout pdf soubor zde:

Stáhnout zde

Využijte 10% slevu

Pokud si u nás po měření zraku zakoupíte brýle nebo čočky, dostanete na ně 10% slevu. Potvrzené kartičky platí na obou pobočkách.

Vyšetření zraku pro děti

V Optice Richter bohužel nelze provádět vyšetření zraku pro děti. Pokud ale chcete využít kartičku 1+1 i pro vaše ratolesti, doporučujeme Oční ambulanci na Poliklinice Žerotínovo náměstí, hned vedle naší pobočky Bílý dům. Kartičky jsou vám k dispozici přímo v ambulanci.