Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Připravte své brýle na léto

V létě chtějí všichni vypadat co nejlépe. I Vaše brýle!

Tato akce už bohužel skončila. Jsou tu ale zbrusu nové, které vás možná zaujmou ještě víc. 

Poskytneme Vašim brýlím dokonalý servis

V létě chtějí všichni vypadat co nejlépe. Dokonce i Vaše brýle! Dopřejte jim to s naším nadstandardním servisem, který Vám v rámci servisních dnů poskytneme v měsíci. Vaše brýle se Vám odvděčí novou krásou, jasným pohledem a prodlouženou životností.

Doneste je k nám. Poskytneme jim přípravnou letní kůru zdarma!

Co servis v Optice Richter obsahuje:

  • Čištění brýlí ultrazvukem pro dokonale jasný výhled přes vaše skla.
  • Výměnu brýlových sedel, které "ojezdíte" rychleji než si myslíte.
  • Utažení či výměnu šroubků, aby se vám brýle nerozbily rovnou na nose.
  • Srovnání rámů brýlí, protože přeci nechcete vidět nakřivo.

 

Chraňte svůj zrak před sluncem!

Pořídit si dioptrické sluneční brýle může být nákladné. Nabízíme Vám proto příjemné řešení – polarizační sluneční klip. Přijďte si v rámci servisu brýlí vyzkoušet, jak budete vypadat s Vašimi brýlemi. Tvar skel Vám rádi upravíme na míru.