Proč si pořídit druhé dioptrické brýle

Náhradní dioptrické brýle mají hned několik užití – od sportu až po čtení v posteli. Zjistěte, jak vám zpříjemní každodenní aktivity a proč je budete chtít.

Hodilo by se vám mít více brýlí na různé činnosti? Určitě vás tato možnost už nejednou napadla. Každý den máte naplněný tolika různorodými aktivitami a k tomu nosíte jediné brýle?

Druhé brýle nejsou žádný zbytečný luxus! Naopak. Prozradíme vám několik chytrých důvodu, proč je pořídit.

1. Sportovní brýle

Sportování je pro vaše brýle obzvlášť náročná aktivita. Každodenní brýle nejsou ideální volbou. Na sport potřebujete pevné, ale pohodlné  brýle, s odolností vůči rozbití. Správné sportovní brýle vás ochrání vůči fyzikálním vlivům, například větru, písku a před UV zářením. Sportujte příjemněji se sportovními brýlemi, které zvyšují kontrasty, snižují oslnění a umožňují pohled i v okrajové zóně čoček.

2. Doplněk k multifokálním brýlím

O pracovních nebo také kancelářských brýlích uvažujte, pokud jste nositelem multifokální brýlové korekce a pracujete u počítače. Speciálně ergonomicky upravené brýlové čočky využijete u psacího stolu nebo u PC. Hravě si poradí i s touto střední vzdáleností, kdy multifokální čočky nestačí a zajistí vám pohodlné vidění. Pokud čtete rádi v posteli, zvolte jako doplňkové brýle klasické čtecí brýle. Oceníte komfort širokého zorného pole.

3. Brýle pro řidiče

Trávíte spoustu času za volantem? Vsaďte na speciální brýlové čočky pro řidiče. Díky jejich speciálnímu designu a povrchovým úpravám umožňují bezpečnější a pohodlnější řízení. Zvyšují kontrast, umožňují rychleji reagovat na změny světelných podmínek, eliminují oslnění a zajištují přesnější odhad vzdálenosti.

4. Designová záležitost

Pomocí brýlí vykouzlíte svůj vlastní jedinečný styl. Mnoho zákazníku ladí brýlové obroučky se svým oblečením a aktuálními trendy. Vyjádřete se díky tomuto módnímu doplňku. Nabídka stylů je velmi široká – stačí si vybrat.

5. Náhradní brýle při rozbití

Co když své brýle ztratíte nebo se vám rozbijí? Představte si čekání na zhotovení nových brýlí, pokud nemáte k dispozici jedny náhradní. Může se jednat o krátký čas, ale bude určitě velmi nepříjemný a zkomplikujete si život ve všech možných činnostech. V tomto okamžiku budete vděční za náhradní brýle.

6. Sluneční brýle

Sluneční brýle jsou nutností pro každého, protože chrání váš zrak před škodlivým UV zářením. Kromě toho, poskytují i komfortní vidění ve venkovním prostředí díky zabarveným slunečním čočkám, které eliminují oslnění. Vybírat můžete ze široké nabídky stylů podle aktuálních módních trendů. Pokud nechcete investovat do druhých brýlí, vyzkoušejte samozabarvovací brýlové čočky.

 

Proč si nezpestřit každodenní šeď a nevyužít všechny výhody, které vlastnění vícero brýlí nabízí? Dopřejte si více stylu a více praktičnosti.

Nejste si jistí, které druhé brýle jsou pro vás nejlepší? Zastavte se u nás, rádi vám poradíme a vybereme, které druhé brýle jsou pro vás ideální.