Vážení zákazníci, v úterý 21.1.2020 bude pobočka na Běhounské ulici otevřena pouze do 17 hodin.

Redbull u nás

Redbull u nás

        Tato akce už bohužel skončila. Jsou tu ale zbrusu nové, které vás možná zaujmou ještě víc. 

Na naši pobočce Běhounská máme nově ucelenou kolekci brýlí RedBull. Přijďte si je vyzkoušet...

Redbull racing EYEWEAR

Sluneční brýle

RYCHLOST JE KLÍČOVÝM FAKTOREM ÚSPĚCHU V ZÁVODECH FORMULE 1. PŘI KONSTRUKCI VOZŮ HRAJE DŮLEŽITOU ROLI MNOHO FAKTORŮ. VOZY JSOU OPTIMALIZOVÁNY DO NEJMENŠÍCH DETAILŮ TAK, ABY DOSÁHLY MAXIMÁLNÍCH VÝKONŮ.
Totéž platí i pro sluneční brýle: čím lepší a inovativnější materiály, tím větší úspěch. Red Bull Racing Eyewear používá lehké, ale zároveň odolné materiály. Sluneční brýle jsou podmanivé díky svému tvaru i designu. Představují nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled.

Dioptrické brýle

Abychom pochopili tradici značky Red Bull Racing Eyewear, budeme se muset podívat zpět - konkrétně k samotným začátkům brýlí. Kdo považuje nýtované nebo nůžkové brýle za středověkou kuriozitu, ten se mýlí. Hned od začátku byly brýle mistrovskými díly díky materiálovému i řemeslnickému zpracování. Nešlo jen o usazení zvětšovacích skel do přiměřeně robustního materiálu - technologie v té době nesahala tak daleko. Tlak módních trendů nutil výrobce brýlí být stále více inovativnější. A zrovna tady přichází do hry Red Bull Racing Eyewear - značka, která má komplexní znalosti sofistikovaných materiálů. A nejen to, Red Bull Racing Eyewear je také revoluční, pokud jde o vynalézavost a bohatství nápadů. A nemůžeme zapomenout na jedinečný design, který dává každému modelu svůj nezaměnitelný charakter. Materiál, technologie a trend doby - kdo by si myslel, že tradice může být tak moderní.

Jednoduše výjimečné!