Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Redbull u nás

Redbull u nás

        Tato akce už bohužel skončila. Jsou tu ale zbrusu nové, které vás možná zaujmou ještě víc. 

Na naši pobočce Běhounská máme nově ucelenou kolekci brýlí RedBull. Přijďte si je vyzkoušet...

Redbull racing EYEWEAR

Sluneční brýle

RYCHLOST JE KLÍČOVÝM FAKTOREM ÚSPĚCHU V ZÁVODECH FORMULE 1. PŘI KONSTRUKCI VOZŮ HRAJE DŮLEŽITOU ROLI MNOHO FAKTORŮ. VOZY JSOU OPTIMALIZOVÁNY DO NEJMENŠÍCH DETAILŮ TAK, ABY DOSÁHLY MAXIMÁLNÍCH VÝKONŮ.
Totéž platí i pro sluneční brýle: čím lepší a inovativnější materiály, tím větší úspěch. Red Bull Racing Eyewear používá lehké, ale zároveň odolné materiály. Sluneční brýle jsou podmanivé díky svému tvaru i designu. Představují nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled.

Dioptrické brýle

Abychom pochopili tradici značky Red Bull Racing Eyewear, budeme se muset podívat zpět - konkrétně k samotným začátkům brýlí. Kdo považuje nýtované nebo nůžkové brýle za středověkou kuriozitu, ten se mýlí. Hned od začátku byly brýle mistrovskými díly díky materiálovému i řemeslnickému zpracování. Nešlo jen o usazení zvětšovacích skel do přiměřeně robustního materiálu - technologie v té době nesahala tak daleko. Tlak módních trendů nutil výrobce brýlí být stále více inovativnější. A zrovna tady přichází do hry Red Bull Racing Eyewear - značka, která má komplexní znalosti sofistikovaných materiálů. A nejen to, Red Bull Racing Eyewear je také revoluční, pokud jde o vynalézavost a bohatství nápadů. A nemůžeme zapomenout na jedinečný design, který dává každému modelu svůj nezaměnitelný charakter. Materiál, technologie a trend doby - kdo by si myslel, že tradice může být tak moderní.

Jednoduše výjimečné!