Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Řidiči, vidíte dobře?

Pokud jste si odpověděli “ano”, zamyslete se ještě trochu. Vidíte, i když sedíte za volantem? Mnoho lidí, kteří brýle běžně nenosí, si neuvědomuje, že při řízení by jim výrazně pomohly. Proto nabízíme vyšetření zraku a k novým brýlím také dálniční známku 2015 zdarma!

        Tato akce už bohužel skončila. Jsou tu ale zbrusu nové, které vás možná zaujmou ještě víc. 

Jsme moderní lidé a jako takoví moc času nemáme, zejména na pravidelné kontroly zraku. Ty jsou však velmi důležité! Pokud už brýle nosíte a Váš zrak se zlepší či zhorší, je potřeba náležitě dioptrie upravit. Při velkých změnách měřených hodnot se může jednat také o oční onemocnění. A proto byste si jako řidiči měli nechat vyšetřit zrak minimálně jednou za rok.

Optimální brýle pro řidiče

V Optice Richter nyní nabízíme vyšetření zraku pro řidiče. Ačkoli je individuální přístup ke klientovi základním kamenem naší optiky, u řidičů jdeme ještě dál. Dbáme totiž i o výběr nejvhodnější brýlové obruby a korekčních čoček. Klademe důraz především na neomezení zorného pole a na jasné a ostré vidění za tmy i ve dne.

Už žádné odlesky!

Při výběru nových čoček do brýlí doporučujeme zaměřit se na výběr těch, které jsou opatřené antireflexní vrstvou. Pokud jste o něčem takovém ještě neslyšeli, jde o vrstvu, která omezuje vytváření odlesků a odrazů na plochách brýlových čoček. Tím se zvyšuje propustnost brýlové čočky na více než 99 %. Tím pádem lépe vidíte a máte o situaci na cestě přehled. Ať se děje cokoliv. 

Komfortní vidění bez námahy

V kombinaci s antireflexní vrstvou doporučujeme také tzv. polarizační brýlové čočky. Ty zamezí nepříjemnému oslnění. Odstraní také odlesky na silnici nebo vodních plochách. A vy uvidíte sytější obraz a jasnější barvy!

Dalším zlepšovákem je samozabarvovací účinek brýlí. To znamená, že se brýle při vystavení UV záření aktivují a změní své vlastnosti. Pokud je zamračeno, brýle propouští maximum světla a tedy uvidíte vše perfektně i v mlze nebo dešti.

 

Získejte dálniční známku zdarma!

Nejlepším produktem na trhu v oblasti jednoohniskových čoček jsou čočky od firmy Rodenstock Impression Mono. Za použití všech parametrů zákazníka počítač zpracuje veškerá dostupná data. Výrobce tak garantuje nejlepší možné vidění v každém milimetru čtverečním této čočky.

Polarizační a samozabarvovací účinek je sklouben u čoček Transitions Drive Wear. Bez efektu polarizace, ale s možností zabarvení za sklem auta, je pak Transitions Xtractive. Pokud si tyto čočky objednáte s nejlepšími povrchovými úpravami, dálniční známka na rok 2015 bude Vaše!

Buďte na cestách opatrní a nezapomeňte si u nás vyšetřit zrak! Těšíme se na Vás.

Platnost akce je od 1.1.2015 do 28.2.2015