My máme stále otevřeno :-) a těšíme se na vás. Jen čtvrtky budou na Běhounské otevřeny pouze do 18 hodin do odvolání. Děkujeme za pochopení.

Rozdáváme radost, rozdávejte taky!

Hurá! Vánoce jsou tady a s nimi přichází naše oblíbené dárky pro naše zákazníky. Přijďte do Optiky Richter a udělejte Vánoce sobě i vaším blízkým.

        Tato akce už bohužel skončila. Jsou tu ale zbrusu nové, které vás možná zaujmou ještě víc. 

 

Procházíte se ulicemi a víte, že se něco změnilo – ve vzduchu začíná být cítit vůně jehličí a svařeného vína. Lidem kolem jakoby svítili oči více než obvykle a vám se hlavou honí myšlenky typu: “Čím já je letos potěším?” Je to tak, začínají Vánoce – čas, kdy se rozdává radost. My jsme letos Vánoci už začali, a to ve chvíli, kdy jsme spolu s architektem Mrvou zrenovovali naši prodejnu na Běhounské 3. Ale tím zdaleka nekončíme!

Dárek ke každé objednávce

Potřebujete nové dioptrické brýle, kontaktní čočky, brýle pro své děti, kvalitní sluneční brýle na hory nebo na dovolenou či nějaké pomůcky pro slabozraké? Stavte se k nám do Vánoc a dostanete k objednávce malý dárek zadarmo. Co v něm bude? Nechte se překvapit.  

10 % sleva na dárkový poukaz

Rozdávat radost je často lepší než sám něco dostávat. Potěšte svou mámu, sestru, bratránka, strejdu nebo babičku a dejte jí pod stromeček dárkový poukaz do Optiky Richter. Zda ho využijí na nové brýle či na vyšetření očí, to už je na nich. A protože jsou Vánoce, budou pro vás poukázky o 10 % levnější.

 

Máte pocit, že už vám vaše brýle pomalu ale jistě dosluhují? Přijďte si k nám pro nové. Věřte, že pro vás vybíráme jen ty nejlepší. Zde je jen malá ukázka.
MykitaEinstoffen

Coco Song