Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Servis pro vaše unavené brýle

V říjnu dostaneme Vaše brýle opět do formy s našimi servisními dny zdarma.

         Tato akce už bohužel skončila. Jsou tu ale zbrusu nové, které vás možná zaujmou ještě víc. 

Vzpruha pro vyčerpané brýle

Léto mohlo být pro Vaše brýle náročné. Horko, pot, slaná voda a písek. Zkrátka mohou být trochu vyčerpané a hodila by se jim menší vzpruha. Přineste je k nám do Optiky Richter a my se o ně s láskou postaráme. Vy se zatím můžeme podívat na novinky v brýlových obrubách pro nadcházející sezónu.

 

Co servis v Optice Richter obsahuje:

    • Čištění brýlí ultrazvukem pro dokonale jasný výhled přes Vaše skla.
    • Výměnu brýlových sedel, které "ojezdíte" rychleji než si myslíte.
    • Utažení či výměnu šroubků, aby se Vám brýle nerozbily rovnou na nose.
    • Srovnání rámů brýlí, protože přeci nechcete vidět nakřivo.

 

Stop zamlženým sklům

Nadcházející chladné počasí umí nositele brýlí pěkně potrápit. Přináší totiž s sebou problém zamlžených sklel. Předcházejte této nepříjemnosti pomocí hadříku FogFree, který mlžení skel účinně brání.

Kupte nyní tři tyto hadříky (určitě se u vás doma neztratí) a dostanete na ně 20 % slevu.

 

Těšíme se na Vás v Optice Richter.