Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Servisní dny opět zdarma

V dubnu pro Vás opět máme servis pro Vaše brýle zcela zdarma. Přijďte a uvidíme!

Poskytneme vašim brýlím dokonalý servis

Pravidelný servis vašeho auta je samozřejmostí, ale co vaše brýle? I ty mohou mít znečištěná skla, pohnutou geometrii, sjeté gumy nebo povolené šrouby. U nás v optice vás po celý měsíc listopad poskytneme servis vašich brýlí zcela zdarma.

Co servis v Optice Richter obsahuje:

  • Čištění brýlí ultrazvukem pro dokonale jasný výhled přes vaše skla.
  • Výměnu brýlových sedel, které "ojezdíte" rychleji než si myslíte.
  • Utažení či výměnu šroubků, aby se vám brýle nerozbily rovnou na nose.
  • Srovnání rámů brýlí, protože přeci nechcete vidět nakřivo.

 

oprava_brl2

Udržujte brýle čisté

Využijte výhodnou nabídku na čistící set: lihový čistič Honzík a mikrovlákno za 60 Kč. Hodnota tohoto setu je 120 Kč, v měsícni dubnu tedy od nás dostáváte 50% slevu!

 

Lihový čistič Honzík je vhodný na všechny povrchové úpravy.

honzk_009_1000