Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Servisujte své brýle. Nyní zdarma!

Co jsme pro Vás připravili za speciální akce a novinky v měsíci listopadu? Servis vašich brýlí zdarma i možnost vyzkoušet si nové trendy přímo z Paříže.

        Tato akce už bohužel skončila. Jsou tu ale zbrusu nové, které vás možná zaujmou ještě víc. 

Poskytneme vašim brýlím dokonalý servis

Pravidelný servis vašeho auta je samozřejmostí, ale co vaše brýle? I ty mohou mít znečištěná skla, pohnutou geometrii, sjeté gumy nebo povolené šrouby. U nás v optice vás po celý měsíc listopad poskytneme servis vašich brýlí zcela zdarma.

Co servis v Optice Richter obsahuje:

 

  • Čištění brýlí ultrazvukem pro dokonale jasný výhled přes vaše skla.
  • Výměnu brýlových sedel, které "ojezdíte" rychleji než si myslíte.
  • Utažení či výměnu šroubků, aby se vám brýle nerozbily rovnou na nose.
  • Srovnání rámů brýlí, protože přeci nechcete vidět nakřivo.

 

Neztrácejte přehled a neřešte už nikdy zamlžená skla brýlí!

Máme pro Vás jednoduché a účinné řešení – speciální hadřík FogFree kterým ošetříte Vaše brýlové čočky a ty už se mlžit nebudou. Nyní Vám jej nabízíme s 25% slevou. 3 ks zakoupíte za pouhých 290 kč.

 

Nové modely brýlí pro sezónu 2014

Exkluzivně představujeme nejnovější modely brýlí pro sezónu 2014 přímo z Pařížského týdne módy. Přijďte si je nezávazně vyzkoušet. Naši módní poradci Vám ochotně pomohou vybrat model právě pro Vás.