Přeskočit na hlavní obsah Chci vyšetření zraku

Seznamte se s Lindberg

Seznamte se s Lindberg

Poznejte s námi dánskou značku Lindberg. Designové brýle z titanu a dalších luxusních materiálů, které si můžete přizpůsobit podle svého vkusu.

Když dánský optometrista Poul-Jørn Lindberg na začátku 80. let začal nosit brýle, zjistil, že obruby jsou těžké a nepohodlné. Proto se rozhodl vytvořit brýle nové – mnohem jednodušší, atraktivnější, funkčnější a hlavně pohodlnější.

lindberg-lookbook-2002-12.jpg

Spojil se tehdy s architektem Hansem Dissingem a vytvořili zcela unikátní titanové brýlové obruby. Tak se začala psát historie rodinné firmy Lindberg, která byla založena v roce 1986 v Aarhus v Dánsku.

Lindberg se odlišuje od většiny ostatních výrobců tím, že vyrábí brýle „na míru“ a to jak velikostí, tak barvou a tvarem. Docílil toho, že je může nosit kdokoliv, nehledě na to, zda má příliš široký obličej nebo moc malý nos. Kromě toho byly z brýlí odstraněny všechny nepodstatné detaily, jako šroubky, závity nebo sváry, což silně zvyšuje bezpečnost nošení a limituje poruchovost.

lindberg-lookbook-2002-5.jpg

Jak vypadá přizpůsobení na míru?

Přes aplikaci v tabletu můžeme společně se zákazníkem vybraný model ladit podle jeho představ a potřeb. Lze upravit velikost brýlí, délku stranic, design stranic, barvu brýlového středu, barvu stranice atd. Dá se tedy říct, že brýle mohou být zcela originální díky své variabilitě. Podívejte se sami.

Lindberg1.jpg

Opravdovou třešničkou na dortu je potom gravírování jména majitele brýlí.

V současné době tato značka nabízí 16 různých kolekcí z exkluzivních materiálů jako je titan, acetát, 18ti karátové zlato či platina.

Lindberg je značka s jedinečným designem. Žádné jiné výrobky na světe nevyhrály tolik mezinárodních cen jako brýle značky Lindberg. Jsme rádi, že Vám tyto brýle můžeme nabídnout i v naší prodejně na Běhounské ulici.

Přejít zpět
Přijďte si k nám změřit zrak
Rezervujte se online