Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Slevový poukaz pro Vaše blízké

Stěžuje si někdo z rodiny na bolesti hlavy či nevidí ostře? A víte, že výhod Vaší Optikarty mohou využít všichni Vaši blízcí a ani Vy nepřijdete zkrátka?

        Tato akce už bohužel skončila. Jsou tu ale zbrusu nové, které vás možná zaujmou ještě víc. 

Darujte svým blízkým nás speciální voucher. Obdarovaný získá 10% slevu za celou zakázku v Optice Richter a Vám načteme hodnotu této slevy na Vaši Optikartu. Vaše rodina tak získá dvojitý bonus a především lepší pohled na svět!

Například při zadání zakázky za 5 000 Kč dostane Váš blízký slevu 500 Kč a dalších 500 Kč nabijeme na Vaši Optikartu. Dohromady tedy celých 1 000 Kč pro Vás. Stačí vytisknout náš voucher.

 

 

Vytisknout voucher!

 

Jak voucher funguje a podmínky jeho použití:

Obdarovaný Voucherem dostává 10 % slevu na zhotovení zakázky a vy navíc získáte 10% z hodnoty zakázky  na Vaši Optikartu.

Čím více Voucherů nabídnete svým blízkým, tím větší částku získate na Vaši Optikartu,

Voucher je platný pouze s vyplněným číslem Vaší Optikarty lite nebo  Optikarty.

Platnost voucheru je do 30. dubna 2014.