Jedeme v plném nasazení. Takže ve čtvrtky už bude na pobočce Běhounská otevřeno až do 19 hodin. Těšíme se na vaší návštěvu.

Soutěž o Kouzelné brýle

Chceme vám před Vánocemi udělat radost a proto jsme si připravili soutěž o 4 brýle k obrazovkám! Dvakrát v listopadu a dvakrát v prosinci najdete na našem Facebooku soutěžní otázku. Pokud se vám povede zodpovědět ji nejlépe, vyhrajete jedny nedioptrické brýle k obrazovkám dle vlastního výběru! Proto nás pečlivě sledujte. Hodně štěstí!

Podmínky soutěže:

  • Soutěž probíhá na platformě Facebook, podmínkou účasti je komentář pod soutěžním příspěvkem s odpovědí na otázku. Do soutěže se počítají všechny komentáře vložené do data ukončení soutěžního kola, které je oznámeno v soutěžním příspěvku. Každý účastník může tipovat pouze jednou.
  • Výhercem se stává komentář se správnou odpovědí nebo takovou, která je správné odpovědi nejblíže. Bude-li správných odpovědí více, bude výherce určen losem. Všichni soutěžící se správnou odpovědí získají cerfikát na měření zraku v hodnotě 550 Kč.
  • Hrajeme o nedioptrické brýle s ochranou proti modrému světlu v hodnotě 1500 Kč nebo 2 500 Kč.
  • Výhru je možné si vyzvednout po domluvě na pobočce Běhounská, nejlépe do 14ti dnů od obdržení zprávy o výhře. Výhru nelze zaslat poštou.
  • Soutěž pořádá Optika Richter, s.r.o., není pořádána ani podporována plaformou Facebook.