My máme stále otevřeno :-) a těšíme se na vás. Jen čtvrtky budou na Běhounské otevřeny pouze do 18 hodin do odvolání. Děkujeme za pochopení.

Šťastné a dřevěné!

Pamatujete si na Vánoce, kdy jste doma měli pravý, nefalšovaný vánoční stromeček? Vybavujete si vůni jeho jehličí a dřeva, která během minut zaplavila celý byt? Takhle to má být. Zažijte proto ty pravé Vánoce a vyberte si nejen živý dřevěný stromeček, ale i stylové brýle z pravého dřeva!

        Tato akce už bohužel skončila. Jsou tu ale zbrusu nové, které vás možná zaujmou ještě víc. 

 

Dřevo je in

Elegantní, stylové, zajímavé. Právě to poslední slovo nejlépe vystihuje dřevěné brýle od výrobců Einstoffen, Woodys a Mywoodi, které v předvánočním čase najdete u nás na optice. Dnes totiž registrujete dřevěné šperky, hodinky, kola…ale dřevěné brýle? Ano! Tento hit se stal celosvětovým fenoménem a novou módní linkou. Zkuste je i vy! 

Vánoční dárek ke každé objednávce

Před Vánoci totiž na optice nabízíme kolekce dřevěných brýlí za super ceny. A pokud si u nás vyberete ten pravý model, dostanete k němu dokonce i vánoční dárek! Více ale neprozradíme – nechte se překvapit na prodejně.
Plánujete brýle někomu darovat? Není problém! Dárkově vám je zabalíme zcela zdarma!

Vánoční dilema: Jaký dárek koupit?

K Vánocům nepochybně patří touha obdarovat své nejbližší hezkým dárkem. Myslíte, že by vaše přátele nebo rodinu zaujal dárek z optiky, ale nevíte co přesně vybrat? Je to jednoduché. Kupte si u nás dárkový poukaz a umožněte svým nejbližším vybrat si přesně to, co se jim líbí. Před Vánoci dostanete na dárkový poukaz až 10% slevu!