Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Užijte si Fashion Days!

Nestihli jste březnové Fashion Days v Optice Richter? Nezoufejte! Ve dnech 10. 4. a 24. 4. totiž pokračujeme! Připravte se na mix stylu, krásy, nových lidí a to vše s osvěžujícím drinkem v ruce!

        Tato akce už bohužel skončila. Jsou tu ale zbrusu nové, které vás možná zaujmou ještě víc. 

Získejte slevu na styl!

Vyhlížíte módní trendy? Neuspokojíte se jen tak s ledačím? Pak si přijďte zkusit značkové brýle za super ceny. V optice budeme mít během Fashion Days ucelené kolekce brýlí světových značek. Každý pátek na Vás bude čekat nová kolekce!* 

10. 4. se na Vás budeme těšit na Běhounské s originálními dřevěnými brýlemi Woodone, elegantními Silhouette, dynamickými brýlemi Dilem a módními brýlemi značky Look. Na Bílém domě najdete oblíbené dětské brýle Hello Kitty a veselé YOU'S a Youpi!

24. 4. máme pro Vás na Běhounské připravené ucelenou kolekci brýlí od firmy Menrad (Jaguar, Davidoff, Betty Barclay, Joop) a na Bílém domě originální brýle Look@Me, sportovní modely značky Adidas a opět Menrad (Morgan, Tom Tailor, His). 

A víte, co je na tom všem nejlepší? Všechny je budete mít se slevou 20 %!*

 

  • jalja 
  • ssaldkh
  • sfd 

 

 

Nechte se zkrášlit!

Dámy jistě vědí, jak je někdy těžké zvolit vhodný makeup v kombinaci s brýlemi. Nesmí být nevýrazný, ale přehnat to taky není vhodné. V rámci Fashion Days vám ale s tímto rádi pomůžeme! Přijďte k nám do optiky a my vás zcela zdarma nalíčíme a podělíme se o tipy a triky ohledem makeupu!

Nazdraví!

Fashion Days je taky skvělou příležitostí potkat skvělé lidi! A jak jinak udělat dojem, když ne s trendy brýlemi a osvěžujícím nápojem v ruce? Přijďte k nám, zkuste si stylové modely brýlí, nechte se krásně nalíčit a hlavně se dobře bavte! 

 

Fashion Days budou probíhat v obou pobočkách Optiky Richter na Běhounské 3/5 i v Bílem domě na Žerotínovém náměstí 6. Moc se na vás těšíme!


*Sleva se vztahuje na obruby a sluneční brýle.
*Jednotlivé kolekce budou upřesněny na webových stránkách Optiky Richter.