Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Vánoční dárky pro Vaše blízké

Věnujte v předvánočním čase více času svým blízkým a méně času běhání po městě. Připravili jsme pro Vás čtyři různé balíčky, kterými své milované zaručeně potěšíte. Každý balíček jsme navíc s láskou zabalili. Užijte si více času na svařáku.

        Tato akce už bohužel skončila. Jsou tu ale zbrusu nové, které vás možná zaujmou ještě víc.  

 

 

 

Pro každého kdo nosí brýle

Malý set pro čištění brýlí vždy a všude obsahuje čistič, mikrovlákno pro čištění a malý šroubováček .

Cena: 149 Kč

(hodnota balíčku 209 Kč; ušetříte 50 Kč)

 

Pro ty, co jsou stále v pohybu

Perfektní dárek pro ty, kteří jsou stále v pohybu. K malému balíčku jsme přidali ještě utěrky FogFree proti zamlžování skle.

Cena: 449Kč

(hodnota balíčku 569 Kč; ušetříte 120 Kč)

Pro čtení malých písmenek

Kromě mikrovlákna, velkého čistícího spreje a hadříku FogFree v tomto balíčku najdete také kapesní lupu s osvětlením, se kterou lze přečíst i ty nejmenší písmenka.

Cena: 599Kč

(hodnota balíčku 707Kč; ušetříte 108 Kč)

 

Pro nositele kontaktních čoček

Set pro každého nositele kontaktních čoček obsahuje roztok na čištění kontaktních čoček a praktické cestovní pouzdro se zrcátkem a pinzetou.

Cena: 549Kč + termohrnek zdarma!

Všechny balíčky pro Vás máme nachystané v Optice Richter na Běhounské. Přijďte potěšit sebe i své blízké!