Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Vaše druhé brýle se slevou!

Víme, že pořídit si brýle je nákladné. Proto jsme pro Vás, jako našeho zákazníka, připravili nabídku, díky které si druhé brýle pořídíte s výraznou slevou.

        Tato akce už bohužel skončila. Jsou tu ale zbrusu nové, které vás možná zaujmou ještě víc. 

Nejsou jedny brýle málo? Zjistěte to v našem kvízu:

  • Nosíte brýle?
  • A čtete také knížky nebo luštíte křížovky?
  • Pracujete na počítači?
  • Sportujete?
  • Řídíte auto?

Odpověděli jste na více než dvě otázky ano? 

Pak pravděpodobně potřebujete více než jen jedny brýle!

Víme, že pořídit si brýle je nákladné. A teď Vám navíc říkáme, že jich máte mít víc! Proto jsme pro Vás, jako našeho zákazníka, připravili nabídku, díky které si druhé brýle pořídíte s výraznou slevou.

Vytiskněte si náš voucher a přijďte si pro své druhé brýle. 

VYTISKNOUT VOUCHER