Vážení zákazníci, v sobotu 2.10.2020 bude naše prodejna na Běhounské UZAVŘENA.

Využijte veškerých výhod, které Optika Richter nabízí

V Optice Richter si můžete nechat vyšetřit zrak nejpřesnějším přístrojem v Brně, můžete si vybrat jak sluneční, tak dioptrické brýle různých tvarů a velikostí podle nejnovějších trendů, ale můžete také využít výhod, o kterých jste doposud možná nevěděli. O co jde?

Servis rozbitých obrouček zcela zdarma a pojištění vašich cenných brýlí v případě, že se poškodí nebo budou ztraceny či odcizeny.  A to není všechno!

Nepřetržitý servis vašich brýlí zdarma

Často se stane, že se vám obroučky  trochu rozklíží nebo ušpiní. Svým brýlím můžete dopřát kvalitní servis a ultrazvukové vyčištění, aniž byste za to museli platit. Pořídíte-li si Optikartu, stanete se tak součástí našeho speciálního programu pro hýčkané klienty.

 

Další výhody Optikarty

Kromě opravy a vyčištění tím získáte 10% slevu na každý nákup a za každých 1000 Kč utracených v Optice Richter se vám na kartu připíše 100 Kč  na další nákup. Výhodou také je, že kartu může použít kdokoliv z vaší rodiny nebo přátel. Další informace se dočtete zde.

Bezedná lahev čistícího přípravku na brýlová sklíčka

Neustále se vám špiní skla od brýlí? Věřte, že v tom nejste sami. Proto jsme na pobočku Optiky Richter Běhounská pořídili na lahev, ze které si můžete zcela zdarma roztok na brýle nalít do své lahvičky. Stačí jen zakoupit lahvičku, která stojí 150 Kč a pak klidně doživotně čerpat úplně zadarmo.

 

 

Bezpečnostní balíček pro vaše ztracené nebo rozbité brýle

Brýle jsou často velmi drahocenná věc, kterou neradno ztrácet. Občas se to bohužel stane a nejen to. Nechtíc si na brýle sednete, necháte je na kapotě auta, vezme si je do svých spárů miláček pes nebo vám je někdo odcizí společně s celou taškou. Pro tyto případy pro vás máme speciální program, který vám ztracené brýle vrátí zpět ve zbrusu nové podobě a skoro za hubičku.

Bezpečnostní balíček vám vymění staré, ztracené či rozbité brýle za nové

Ztrátu nebo poškození brýlí lze velmi obtížně předpokládat. S bezpečnostním balíčkem však máte jistotu, že pokud se něco takového stane:

  • V případě zničení zaplatíte pouze 30% z pořizovací ceny brýlí
  • V případě ztráty zaplatíte pouze 50% z pořizovací ceny brýlí

Zajímá vás víc? Mrkněte se na všechny informace o Bezpečnostním balíčku.