Zaostřeno na řidiče

Kontrolujete zda blinkry blikají, stěrače stírají a brzdy brzdí? Nezapomeňte si prosím alespoň 1x ročně zkontrolovat i svůj zrak.

Nehoda není vždy náhoda ‒ při testování zraku u skupiny řidičů spolu s Policií ČR a Besipem jsme zjistili, že celých 8 % z nich vůbec nemělo sednout za volant. A to mezi nimi byli i řidiči, kteří brýle už nosí. Neměli ale správně změřené dioptrie. 

 Přijďte k nám na vyšetření unikátním DNEye scannerem, který dokáže komplexně analyzovat váš optický systém včetně nočního vidění. 

DNEye scanner je měřící přístroj, který má v sobě autorefraktometr, rohovkový topograf, keratometr a unikátní wavefront aberometr. Jde o revoluci v měření, která využívá 100% Vašeho potenciálu na vidění. Tento přístroj nabízí měření v celém rozsahu otevřené pupily, tedy při podmínkách za šera,ale také při denním světle.

Výsledkem DNEye optimalizace je minimalizace nežádoucích efektů aberací vyššího řádu.

Jeden z častých poznatků zákazníků očních optik je, že při snížených světelných podmínkách neradi řídí, nebo v plně korigovaných brýlích cítí únavu. Výhodou DNEye optimalizovaných čoček je to, co většina Vašich zákazníků od periferních brýlí očekává. Tím je lépe vidět v noci nebo za zhoršených světelných podmínek, kdy oči musí rozeznávat lidské postavy, či jiné objekty za velmi slabého nebo nepřirozeného osvětlení.

DNEye optimalizované čočky mají pozitivní dopad na kvalitu života lidí, kteří v noci pracují, řídí nebo se pravidelně potýkají se špatnými světelnými podmínkami.

 

V případě, že to bude třeba a necháte si udělat i nové brýle s technologií DNEye, oceníme vaši zodpovědnost dálniční známkou zdarma!