Přeskočit na hlavní obsah Chci vyšetření zraku

Život si žádá víc od našich očí a oči potřebují víc od kontaktních čoček

Život si žádá víc od našich očí a oči potřebují víc od kontaktních čoček

Nová řada kontaktních čoček ACUVUE® OASYS MAX 1-Day je navržena pro dnešní intenzivní životní styl. S těmito čočkami uvidíte jasně a pohodlně celý den, a to za všech světelných podmínek. A to ať už trávíte svůj den online, nebo offline, uvnitř, anebo venku.

Podle posledních studií průměrný člověk tráví před digitálními obrazovkami více než 13 hodin denně. V tomto čase méně mrká, což narušuje správnou funkci slzného filmu a způsobuje nepohodlí – speciálně na konci dne. Navíc každého z nás nepřetržitě obklopuje modrofialové světlo po celý den. Z digitálních zařízení, LED diod, a dokonce i slunce. Rozptyl modrofialového světla ovlivňuje jasné vidění.

Nová řada kontaktních čoček od Johnson & Johnson ACUVUE® OASYS MAX 1-Day je vyrobena ze silikon-hydrogelového materiálu, který je obohacený o dvě unikátní technologie. Kontaktní čočky zajišťují svým uživatelům celodenní komfort a perfektní korekci zraku.

Kombinace dvou nových technologií

Technologie TearStableTM snižuje odpařování a prodlužuje stabilitu slzného filmu. Povrch čočky je tak po celý den rovnoměrně zvlhčen. Filtr modrofialového světla OptiBlueTM zlepšuje vizuální čistotu, ať už jste uvnitř, nebo venku. Filtruje až 60 % modrofialového světla o vlnové délce 380–450 nm, díky tomu snižuje rozptyl světla a pocit únavy při práci s digitálními zařízeními výrazně klesá. Váš pohled je ostřejší a jasnější.

UV filtr nejvyšší kvality

Samozřejmostí je vysoká ochrana proti UV záření. ACUVUE® OASYS MAX 1-Day chrání před 99,9 % UVA a 100 % UVB. Čočka ale nechrání celý povrch oka, proto by měla být ochrana očí doplněna o sluneční brýle.

Pohodlné nošení i vidění

Jednodenní kontaktní čočky jsou považovány za nejzdravější a současně nejjednodušší způsob nošení. Při každodenní výměně čoček výrazně eliminujete riziko vzniku nepříjemných infekcí. Čočky jsou navíc modro-zeleně zbarveny, a vy tak snadněji poznáte rub a líc.

Perfektní vidění na blízko i na dálku

ACUVUE® OASYS MAX 1-Day nabízí také variantu MULTIFOCAL. Multifokální kontaktní čočky vám zajistí celodenní komfort a jasné vidění na blízko, na dálku i na střední vzdálenost. Jsou vyrobeny tak, aby odpovídaly většině velikostí zornic.

Objednejte se

Vyberte si v našem rezervačním systému variantu Aplikace kontaktních čoček. Náš optometrista:

  1. Kompletně vyšetří váš zrak.
  2. Pomůže vám s nasazováním správně vybraných čoček.
  3. Vysvětlí vám, jak se o čočky a své oči co nejlépe starat.
  4. Pustí vás, až má jistotu, že to doma perfektně zvládnete.

Objednat aplikaci čoček

Vyzkoušejte jednodenní kontaktní čočky ACUVUE® OASYS MAX nebo ACUVUE® OASYS MAX MULTIFOCAL. Uvidíte jasně a pohodlně od rána do večera. Navíc dostanete 5 párů těchto čoček k otestování.

Kontaktní čočky ACUVUE® jsou zdravotnický prostředek určený ke korekci zraku. Podrobné informace o správném nošení, péči a bezpečnosti získáte u svého očního specialisty. Pečlivě si přečtěte návod k použití a informace vztahující se k bezpečnému používání kontaktních čoček, které jsou k dispozici na webových stránkách www.e-ifu.com/patient/cs/. Kontaktní čočky s UV filtrem nenahrazují sluneční brýle, protože nezakrývají celé oko.

Přejít zpět
Přijďte si k nám změřit zrak
Rezervujte se online