Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Změřili jsme zrak řidičům

Sdružení optiků nás nedávno oslovilo s návrhem akce anonymní kontroly zraku řidičů. Znělo to zajímavě a tak jsme souhlasili.

 
Na čerpací stanici Shell ve Vinohradech v Brně se tak 28. dubna objevil (kromě jiných i) baner s naším Honzíkem. A měření mohlo začít!
 
 
Chcete vědět výsledek? Každý dvanáctý měřený řidič neměl zrak způsobilý k řízení motorového vozidla. Co si o tom myslíte? :)