Přeskočit na hlavní obsah Chci vyšetření zraku

Značkové brýle s charakterem

Značkové brýle s charakterem

Druhá polovina Fashion days roku 2019 je tady. Dubnové značky potěší opravdu každou osobnost. Jsou nadčasové, technologicky na špičce a hravé. Nechte se inspirovat.

Březnové fashion days jsou za námi, ale my určitě nekončíme! Duben přináší novou vlnu skvělých značek. Ve vybrané pátky tyto značky představíme, budete si je moci vyzkoušet a také zakoupit – exkluzivně s o 20 % sníženou cenou! Program oživí také tematická hudba a míchané nápoje. Více se dozvíte v našem novém článku.

12. 4. 2019 – Bílý dům

BRENDEL

Nová kolekce Brendel vznikla díky spolupráci renomovaných stylistů a vizážistů. Je inspirována tvary, barvami a designem mezinárodních přehlídkových mol. Zvýrazňuje přirozenou krásu každé ženy. Brendel kombinuje současné trendy v mezinárodní dámské módě s tradicí dobře zavedeného německého výrobce brýlí. Volba materiálu a designu splňuje nejvyšší nároky na estetiku a pohodlí při nošení.

HUMPHREY'S

Mezinárodní značka je synonymem pro nekonvenční vzhled inspirovaný městským „street“ stylem. Je zaměřena na módu a současně poskytuje maximální prostor pro osobní styl svého uživatele. To je právě důvod, proč mladí lidé, kteří si uvědomují svůj styl, milují tuto nekomplikovanou kolekci. Najdeme v ní puristické i okouzlující barevné modely. Kolekce brýlí HUMPHREY je osvěžující, pestrá a nezaměnitelná. Většinou menší velikosti ji předurčují pro mladou a stylovou klientelu.

TITANFLEX

Před více než 25-ti lety způsobila společnost ESCHENBACH OPTIK s materiálem TITANFLEX na trhu s brýlemi skutečnou revoluci. Svou lehkostí, pružností a pevností přesvědčovaly brýle TITANFLEX od počátku i ty nejnáročnější zákazníky. Brýle z tohoto materiálu jsou dokonalým společníkem pro volný čas i pro obchodní jednání. TITANFLEX je lehký a přesto pevný, neoxiduje a je biologicky kompatibilní s lidským tělem. Dokonalý materiál pro brýle. Při nošení, nasazování a snímání, stejně jako při přenášení jsou brýle denně vystavovány vysokému namáhání. I po silné deformaci se brýlová obruba z materiálu TITANFLEX znovu vrátí do svého původního tvaru. Všechny tyto vlastnosti společně vytvářejí jedinečný komfort při nošení brýlí TITANFLEX.

MARC O'POLO

Kolekce brýlových obrub MARC O’POLO Eyewear je ztělesněním principů značky. Zahrnuje použití vysoce kvalitních materiálů a dokonalé řemeslné zpracování vytvářející čisté, nekomplikované tvary a povrchové úpravy. Výsledkem jsou obruby módní a nadčasové a podtrhují přirozený styl nositele. Charakteristickým rysem této značky se švédskými kořeny je vášeň pro přírodní materiály. Elegance, funkčnost, vysoká kvalita brýlových obrub a slunečních brýlí je dokonale propojena s minimalistickým designem. Díky vysoké kvalitě a kreativitě se značka úspěšně usadila na světovém prémiovém trhu brýlového průmyslu. Značka je určena pro každého, kdo preferuje vysokou kvalitu designu, zpracování použitých materiálů a vyhledává nejnovější módní trendy.

JOS.

Jos. Eschenbach je značka, kterou společnost Eschenbach navazuje na své kořeny. Značka představuje vysokou kvalitu a neobyčejné know-how. Díky titanovým obrubám o váze pouhých čtyř gramů spojuje značka lehkost a pohodlí při nošení s dokonalostí a splňuje tak nejvyšší nároky zákazníků. Již od roku 1913 klade Josef Eschenbach, zakladatel společnosti Eschenbach Optik, důraz na odvážnou předvídavost, sílu inovací a tradici řemesel. Design a funkce brýlí se dodnes inspirují minulostí. Výsledkem je vysoce kvalitní kolekce v kombinaci moderního a klasického pojetí.

12. 4. 2019 – Běhounská

ETNIA BARCELONA

Splňuje požadavky nevyšší kvality, designu, inspiruje se uměním a je jednou z nejdynamičtěji rozvíjejících se firem ve Španělsku. Etnia Barcelona používá 100% přírodní acetát na bázi bavlny, spolu s nejkvalitnějšími komponenty a materiály. Sluneční brýle mají minerální čočky Barberini, které umožňují maximální ochranu, a to nejlepší vidění. Skvělý design, unikátní struktury a detaily, pečlivě vybrané barevné kombinace, komfort při nošení, kvalita a inovace ve výrobě – to je Etnia Barcelona.

26. 4. 2019 – Bílý dům

HELLO KITTY

Kolekce se zaměřuje na dívky a nabízí plastové i kovové obruby v mnoha barevných variantách. Každé brýle jsou označeny logem Hello Kitty. Hello Kitty je fiktivní postava vyráběná japonskou společností Sanrio. Je vyobrazena jako ženská bílá japonská kočka s červenou mašlí. Tato postava se poprvé objevila v Japonsku v roce 1974. Od té doby se značka dramaticky rozrostla a lze ji nalézt na různých produktech od školních potřeb a doplňků až po špičkové spotřební zboží.

SPIDER-MAN

V této kolekci se odráží celý svět Petera Parkera. Spidermanovy barvy jsou využity napříč nejrůznějšími efekty a materiály. Kolekce je technicky vysoce moderní a zábavná, přesně jako je sám Spider-Man.

AVENGERS

Avengers vypráví komplexní příběh o skupině superhrdinů. Všichni členové musí spojit své síly dohromady, aby zachránili svět. Kolekce Avengers nabízí mnoho různých designů. Každá kolekce se věnuje jinému superhrdinovi, anebo přímo Avengers jako týmu. Všechny brýle jsou na vysoké technologické úrovni, jsou barevné a nabízejí motivy z celého Marvelovského universa.

26. 4. 2019 – Běhounská

SILHOUETTE

Krása založena na souznění. Na sebevědomém pojetí stylu každého nositele. Brýle Silhouette vytváří dokonalou symbiózu s obličejem. Výsledkem tohoto spojení je vnitřní síla, která může skrze Silhouette zazářit. Silhouette je značka pro ty, kteří zůstávají věrní svému stylu, a hlavně sami sobě. Módní vlivy přicházejí a odcházejí, ale styl značky Silhouette je věčný a nadčasový. Počátky Silhouette sahají do roku 1964, kdy Arnold a Anneliese Schmidovi založili společnost, které vdechli poslání přiblížit brýle zákazníkovi. Design brýlí Silhouette je nadčasový, avšak neustále překvapivý a oživující. Lehkost a otevřenost obličeje při nošení brýlí jsou jedny z hlavních pilířů, na kterých tato rakouská a úspěšná značka, která je lídrem na trhu bezrámových brýlí, stojí.

NEUBAU

Každé větší město má čtvrť, ve které se cítíte okouzleni. Na každém rohu naleznete fotografické studio, začínající artovou dílnu, inovativní malé obchůdky, pořádají se zde food festivaly a móda zdejších obyvatel se liší od způsobu odívání v celém městě. Takovou čtvrť má i Vídeň a jmenuje se Neubau. Právě z odkazu této vídeňské části města vychází nová značka, která v sobě nese kus osobitosti, individuality, nezávislosti a nekonvenčnosti. Neubau je značkou mateřské společnosti Silhouette International. Tato značka je vyráběna v rakouském Linci ve stejném závodě, kde se vyrábí již zavedená značka Silhouette.

Těšíme se na viděnou!

Přejít zpět
Přijďte si k nám změřit zrak
Rezervujte se online