Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Chystám se k vám poprvé

Díky nejmodernějším metodám vyšetření zraku můžeme vyrobit speciálně broušené čočky přesně na míru vašim očím.

  1. V našich prodejnách vás přivítá příjemný a odborný personál
  2. Rádi si vyslechneme vaše přání a požadavky a poradíme
  3. U nás si můžete vybrat z více než 2 000 modelů brýlí. Máme výběr brýlí pro všechny věkové kategorie. Rádi vám pomůžeme s výběrem brýlí, brýlových čoček, kontaktních čoček, pomůcek pro slabozraké... 
  4. Děláme i vyšetření zraku a také aplikujeme kontatkní čočky. U nás můžete zažít 3D vyšetření zraku.
  5. Zakázku precizně vyrobíme. Při zpracování vaši zakázky klademe důraz hlavně na kvalitu a přesnost. Každá zakázka prochází několika výstupními kontrolami.
  6. Předání zhotovených brýlí a úprava přímo pro vás. Nabídneme i prostředky na čištění brýlí či kontaktních čoček.Těšíme se na vaši návštěvu.