Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Nabídka dětského sortimentu

Dioptrické brýle

S výběrem té nejvhodnější brýlové čočky pro vaše děti vám rádi poradí zkušení oční optici a optometristé. Při vyšších dioptriích jsme vašim dětem schopni nasimulovat výslednou okrajovou tloušťku, takže budete vědět jak budou vaše brýle vypadat.

Kontaktní čočky

Nabízíme vám kontaktní čočky pro děti od významných světových firem ( Johnson & Johnson, Ciba Vision, Coopervision a další). Pomůžeme vám kontaktní čočky vybrat podle požadavků Vašich dětí a v klidném příjemném prostředí vás s nimi naučíme manipulovat. 

Sluneční brýle pro děti

Zvláště u dětí je důležitý výběr kvalitních slunečních brýlí k ochraně před škodlivým UV zářením. Děti často tráví venku mnohem více času než dospělý a jsou tak vystaveny většímu přímému slunečnímu záření.