Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Homepage

 

Oční optika Brno Richter je tu pro Vás stejně dlouho jako Česká republika. Založil ji můj otec, Jan Richter, otevřením pobočky oční optiky pro Brno na poliklinice Bílý dům. Oční optika na Běhounské ulici v Brně byla otevřena v roce 2003.

Naší prioritou je péče o zrak všech našich klientů. Společně s týmem kvalifikovaných optometristů tak činíme nejlépe, jak je to v dnešní době možné. Potřebu vidět co nejlépe doplňují naši odborníci o požadavek být viděn co nejlépe. Po celou dobu našeho působení nám šlo vždy o to, abyste investovali pouze do produktů, které opravdu využijete. Věřím, že naplníme vaše představy.