Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Věrnostní program na kontaktní čočky

Na zakoupení kontaktních čoček můžete využít náši věrnostní kartu Optikarta lite nebo vám rádi nabídneme věrnostní program přímo na kontaktní čočky. Pokud během daného období koupíte 3 balení kontaktních čoček, pak 4. krabičku máte ZDARMA (platí pro určité značky kontktních čoček). Bližší informace Vám rádi poskytneme přímo na prodejně.

Výhoda tohoto programu:

  • garantujeme nízké ceny kontaktních čoček
  • kontroly jsou ZDARMA! Zákazníci, kteří si u nás kupují kontaktní čočky pravidelně, mají kontrolu ZDARMA, jinak stojí 300 Kč. Kontrola se týká nositelů kontaktních čoček. Je vhodné chodit na pravidelné kontroly 1x za půl roku. Zákazníci, kteří si u nás kupují kontaktní čočky pravidelně, mají kontrolu ZDARMA, jinak stojí 300 Kč. Objednejte se online ještě dnes.
  • ručíme za původ kontaktních čoček

 

Kolik tedy za kontaktní čočky zaplatím?

Například  díky tomuto věrnostnímu programu Acuvue Oasys stojí 487,5 Kč, nebo Airoptix 705 Kč.