My máme stále otevřeno :-) a těšíme se na vás. Jen čtvrtky budou na Běhounské otevřeny pouze do 18 hodin do odvolání. Děkujeme za pochopení.

20 % sleva na sluneční brýle a polarizační brýlové čočky

Optika Richter přichází s akcí na celý červen. Můžete si tak pořídit sluneční brýle vyloženě za hubičku, jsou totiž teď všechny se slevou 20 %.

Sluneční brýle jsou nepostradatelnou součástí vašeho letního vzhledu. Jak jinak byste taky mohli vyjít do ulic než s krásnými obroučkami, které ladí s vaší osobností. Sluneční brýle však kromě svých estetických předností musí také dobře chránit zrak. A to platí i pro dioptrické sluneční brýle.

Červen se slevou 20 %

Sluníčko se přiostřuje, a tak vám rádi vyjdeme vstříc. Zrak máme přece jen jeden. Na sluneční brýle tak od 1. až do 30. června budeme mít slevu 20 %. Ta se týká jak veškerých slunečních brýlí na obou našich pobočkách, tak dioptrických polarizačních čoček včetně těch se zrcadlovým efektem. Sluneční brýle jsou kumšt, je potřeba zvolit ty pravé. Víte, jak si správně vybrat?

 

Stylovky do města

Bezchybně vypadající look od špiček naleštěných bot až po přesně sednoucí účes. Vidíte se v tom? Tak vyrazte do města a jako první zastávku zvolte jednu z poboček Optiky Richter. Máme totiž na pultech ty nejnovější trendy, co se brýlí týče. Uvidíte, jak pak budete odcházet s bradou pěkně nahoru. To by taky nebyl dokonalý vzhled, aby mu chyběly brýle!

 

Řidiči, pozor na oslnění

Co se týče stylu, ani u řidičů nemusí jít vůbec stranou. Firma Rodenstock, se kterou už léta úzce spolupracujeme, se na brýle pro řidiče specializuje. Tyto brýle zvyšují kontrast a chrání především proti nepříjemnému oslňování. Nepodceňujte jízdu v autě, tady je krom řízení potřeba taky opravdu dobře vidět. Stavte se k nám pro speciální brýle.

 

Zaostřete na sport

Rádi běháte, jezdíte na kole, na koni, hrajete tenis, fotbal nebo cokoliv, při čem se trochu zapotíte a často při tom jste na sluníčku? Abyste se mohli soustředit na pořádný výkon nebo přesnost, potřebujete na to ty správné sluneční brýle nebo polarizační brýlové čočky. Přijďte si k nám vybrat ty, které vám a vaší sportovní duši naprosto sednou.

 

Stavte se k nám ještě dnes. Naše pobočky najdete tady

 

 


Přihlásit se k odběru newsletterů

Dostávejte každý měsíc informace o aktuálních akcích!