Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Ať VIDÍTE zlaté prasátko

Vyberte u nás dárek, který sluší i slouží … pro sebe i své blízké.

Perfektní spojení praktického a krásného dárku? Nové brýle! Brýle nosíme každý den, a co je lepší než dostat dárek, který opravdu využijeme a zároveň podtrhne naši osobnost?

Nakupte dárkové poukazy online!

Nebo přijďte v předvánočním čase k nám na Běhounskou nebo do Bílého domu, vychutnejte si šálek vánočního punče a vyberte dárek pro sebe nebo vaše blízké.

Máme pro vás opravdu širokou nabídku krásných brýlových obrub světových značek jako MYKITA, Caroline Abram, Lindberg, Theo a další.  Ochutnávku konkrétních modelů najdete na našem Facebooku.

Nevíte, které brýle přesně vybrat? Tak jako každý rok nabízíme také dárkové poukazy.

Přijďte se k nám na chvilku zastavit a vybrat dárek, se kterým zlaté prasátko určitě nepřehlédnete.


Přihlásit se k odběru newsletterů

Dostávejte každý měsíc informace o aktuálních akcích!