My máme stále otevřeno :-) a těšíme se na vás. Jen čtvrtky budou na Běhounské otevřeny pouze do 18 hodin do odvolání. Děkujeme za pochopení.

Brýle jsou cool

Léto je tu a s ním i nové akce v Optice Richter. V létě myslíme především na děti, pro které máme nachystanou slevu 15 % a zmrzlinu jako bonus. Nezmeškejte ani akci na kontaktní čočky.

Brýle jsou cool

Nebojte se brýlí. Dětské brýle z naší Optiky jsou cool a vaše dítě je nebude chtít sundat. Pro všechny naše dětské zákazníky do 18 let máme celé prázniny slevu 15 % na celou zakázku. A to i na sluneční brýle.

Navíc dostanou poukaz na zmrzlinu od Božského kopečku zdarma. Také jsme si pro Vaše děti nachystali papírové šablony brýlí, kde mohou popustit uzdu své fantazii a odměnou za originálně vybarvené brýlové šablony si vyslouží další Božský kopeček.

Chcete se dozvědět více o dětských brýlích? Přečtěte si náš nový článek.


Naši dospělí zákazníci zase mohou využít akce 1+1 na jednodenní kontaktní čočky Acuvue Oasys Hydraluxe. Při nákupu jednoho balení získáte druhé ve stejných dioptrických hodnotách zdarma.A pokud i Vy máte rádi v horkých letních dnech osvěžení ve formě zmrzliny, nesmutněte! I na Vás bude čekat Božský kopeček za každé zakoupené


Přihlásit se k odběru newsletterů

Dostávejte každý měsíc informace o aktuálních akcích!