Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Cool friday

Brýle velkých značek jsou vám na dosah díky Fashion days. Co bude sladkým lákadlem?

Sleva 20 % na sluneční brýle nebo obruby a kompletní novinky pro rok 2018, které jindy neuvidíte. Můžete se nechat nalíčit vizážistkou a kosmetikou Mary Kay. A třešničkou na dortu bude občerstvení, které vás osvěží, ochladí a nebo rozpálí.

Už se těšíte? My moc! Nezapomeňte ale, že se jedná o časově omezenou akci. Otevřete svůj diář a tučně si zapiště páteční data nebo se rovnou přidejte k naší události na facebooku.

Cool friday 4. 5.

Nechte se odzbrojit designovými značkami, které vám přináší Fashion days. Na Cool Friday 4. 5. bude tolik úžasných kousků, až vám naskočí husí kůže.

Brýle pro vás, kdo módní trendy nevyhledáte, protože aktuální styl i klasika si vás najde sama – máte to prostě na háku.

Značky Silouhette a Etnia na vás budou čekat na Běhounské. Swissflex vyzkoušíte na pobočce Bílý dům. Zjistěte,  který z těchto kousků vám dodá uhrančivý pohled?

Z dokonale opracovaných materiálů vás bude mrazit. Přijďte se dotknout preciznosti brýlových obrouček. Kromě dokonalé zpracovaných brýlí, vám nabídneme i ledově vychlazený drink.


Přihlásit se k odběru newsletterů

Dostávejte každý měsíc informace o aktuálních akcích!