Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Fresh Friday 13. 4. 2018

Brýle velkých značek jsou vám na dosah díky Fashion days. Co bude sladkým lákadlem?

Sleva 20 % na sluneční brýle nebo obruby a kompletní novinky pro rok 2018, které jindy neuvidíte. Můžete se nechat nalíčit vizážistkou a kosmetikou Mary Kay. A třešničkou na dortu bude občerstvení, které vás osvěží, ochladí a nebo rozpálí.

Už se těšíte? My moc! Nezapomeňte ale, že se jedná o časově omezenou akci. Otevřete svůj diář a tučně si zapiště páteční data nebo se rovnou přidejte k naší události na facebooku.

Připravili jsme pro vás 3 páteční eventy – který z nich ochutnáte vy?

 

Fresh friday 13. 4.

Nudné brýle nikdy! Objevte fresh novinky na Fashion days. Ty nejčerstvější trendy můžete okusit na vlastní kůži v 13. 4. na Fresh friday.

Pro lovce čerstvých kousků, který nikdy nešlápne vedle – prostě ví.

Osvěžující dávku originality na vašem nose vykouzlí značky Mykita nebo Neubau na adrese Běhounská. Svěží vítr přivane na pobočku v Bílém domě třeba značku Eschenbach. Ladné obroučky se vám budou nosit s lehkostí. A aby jste měli na vybírání čistou hlavu, můžete se občerstvit ovocným freshem.

 


Přihlásit se k odběru newsletterů

Dostávejte každý měsíc informace o aktuálních akcích!